Wpis z mikrobloga

Wcześniej już pokazywałem tu auto, to teraz warto zamieścić ostatnie już zdjęcie Lexusa :). Dziś LS400, którego w rodzinie mieliśmy od 18 lat, udało się sprzedać, myślę, ze kupującym się spodoba, aczkolwiek Lexus będzie miał teraz sporo stresu, któremu raczej podoła (nowy nabywca będzie jeździł nim codziennie do pracy, 100 mil w jedną stronę). Lex miał iść na złom, ale jednak sprzedaż (choć dość tanio) wyjdzie mu chyba lepiej. A teraz poszukiwania czegoś nowego i mniejszego od LSa.
#samochody #pokazauto #motoryzacja #lexus
Pobierz drakerc - Wcześniej już pokazywałem tu auto, to teraz warto zamieścić ostatnie już zd...
źródło: comment_IieCMVZg5W0pR4V2jP8qZyiJRi8l2Dpp.jpg
  • 12
@CAdam: Będzie brakowało. LS400 to chyba jedyny taki samochód, który jednocześnie jest super wygodny i "płynie" po drodze, a jednocześnie ma bardzo precyzyjne sterowanie i zawieszenie - ciężko znaleźć coś takiego... Ale jak wspominałem, tutaj trzymanie tak starego auta nie miało sensu, bo co roku zwiększali nam koszt ubezpieczenia za niego i ogólnie większośc innych opłat wychodziła drożej niż auto powoli zaczynało być warte (w tym roku płaciliśmy prawie $450 rocznie
@CAdam: zapomniałem wspomnieć że tutaj strasznie wali słońce. Na chwilę obecną Lex praktycznie nigdzie nie miał już lakieru bezbarwnego, wszystko z niego zeszło :/. Na dodatek w środku mocno popękała skóra na przednich siedzeniach. Chyba będę teraz szukał jakiegoś białego auta, bo cokolwiek ciemniejszego i wystawione na zewnątrz szybko się niszczy.