Wpis z mikrobloga

Nie lubie cwianiaków.
Szukam uchwytu do telefonu na rower, bo za 2 tygodnie jade na mala wycieczke rowerowa z rodzinką. Potrzebny mi jak najtanszy "sprzet", bo pewnie uzyje go tylko raz. Wbijam na znienawidzone na wykopie allegro, wpisuje co trzeba, sortowanie po cenie + darmowa wysylka (bo w moim pcimiu dolnym nikt na miejscu nie ma xD), a nuż się uda.

I co widzę? Niby 0zł za wysyłkę, ale po wbiciu na aukcje wyskakuje, że sprzedawca co prawda wysyła za 0zł.. ale do Rosji. Co zrobiłem? Znalazłem adres domu dziecka w Moskwie i podałem jako dane do wysyłki xDD

Jak ktoś chce, żeby go wołać po rozwoju sytuacji, to proszę plusować pierwszy komentarz!
Jeśli ktoś chce dołączyć do akcji - tu link do jednej z takiej aukcji
http://allegro.pl/ap1-uchwyt-na-telefon-gps-samochodowy-do-samochodu-i6154922837.html

#cebuladeals #allegro #januszebiznesu #rower
komentarze - Nie lubie cwianiaków. 
Szukam uchwytu do telefonu na rower, bo za 2 tyg...

źródło: comment_w0dSu4ME3hbg2Ky3nOrxKbZO2klsxvs0.jpg

Pobierz
  • 206
@dope: Możemy mówić przecież że ten gość trafia głownie w rynek Rosyjski i dlatego ma do nich przesyłkę gratis, ale chyba nikt z nas nie jest taki głupi żeby w to wierzyć. Normalni handlarze którzy nie tworzą jakichś absurdów po to żeby nie wprowadzać użytkowników w błąd, cierpią na tym że są niżej w segregowaniu, bo dodają normalna cene przesyłki.

Swoją drogą aż głupio to tłumaczyć, a sądząc po tym że