Wpis z mikrobloga

Nie lubie cwianiaków.
Szukam uchwytu do telefonu na rower, bo za 2 tygodnie jade na mala wycieczke rowerowa z rodzinką. Potrzebny mi jak najtanszy "sprzet", bo pewnie uzyje go tylko raz. Wbijam na znienawidzone na wykopie allegro, wpisuje co trzeba, sortowanie po cenie + darmowa wysylka (bo w moim pcimiu dolnym nikt na miejscu nie ma xD), a nuż się uda.

I co widzę? Niby 0zł za wysyłkę, ale po wbiciu na aukcje wyskakuje, że sprzedawca co prawda wysyła za 0zł.. ale do Rosji. Co zrobiłem? Znalazłem adres domu dziecka w Moskwie i podałem jako dane do wysyłki xDD

Jak ktoś chce, żeby go wołać po rozwoju sytuacji, to proszę plusować pierwszy komentarz!
Jeśli ktoś chce dołączyć do akcji - tu link do jednej z takiej aukcji
http://allegro.pl/ap1-uchwyt-na-telefon-gps-samochodowy-do-samochodu-i6154922837.html

#cebuladeals #allegro #januszebiznesu #rower
komentarze - Nie lubie cwianiaków. 
Szukam uchwytu do telefonu na rower, bo za 2 tyg...

źródło: comment_w0dSu4ME3hbg2Ky3nOrxKbZO2klsxvs0.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nasi wyslali, heheszki na Mikro a juz za tydzien do jakiegos Saszy o 6 rano BagietMilicjanty beda pukac i pytac
-co to za jakies przesylki o dziwnym ksztalce towarzyszu do Was przychodza?
-i mowicie ze nie znacie zadnego Mirka z jakiegos Wykopu?
I do łagru
  • Odpowiedz
a obwód kaliningradzki to też Rosja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Felonious_Gru: ale blisko. Na Kamczatkę lepiej. Niech po drugiej stronie globu poznają polską hojność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@komentarze: ale w jaki sposób jest to kara dla gościa? Większość osób tutaj wybiera przesyłkę nierejestrowaną, czyli bez numeru nadania. Gościu dostaje złotówki od Mirków, nie wysyła oczywiście nic, bo nierejestrowaną kupujący bierze na własne ryzyko. 10% Mirków zgłosi chargeback, reszta zapomni. Sprzedawca będzie i tak pare złotych do przodu, bo przecież nigdy nie miał zamiaru wysyłać tych paczek.
  • Odpowiedz
@komentarze: Gość zapewne nie wypisuje wszystkich paczek ręcznie tylko ma podpisaną umowę np. z PP i robi to przez e-nadawcę. Tam musi wbić wszystkie dane, więc można poprosić o taki dowód wysyłki :P
  • Odpowiedz
@dope: Czemu bronisz oszusta? Myślisz, że mu usuną aukcję? Allegro ma to w dupie. Trzeba dojechać wszystkich takich cwaniaczków ich własną bronią i się nauczą.
  • Odpowiedz
@lent: negatywy, z resztą ja nie wybieram nic, bo do Rosji ma jedna opcje i bezplatną. Niech udowodni ze wyslal, bo ja nic nie dostanę, on sie bedzie przed bankiem tlumaczyl czy wyslal czy nie.
  • Odpowiedz