Wpis z mikrobloga

No to mirki nie ma to jak pech i dopełnienie tradycji która zapoczątkowałem w zeszłym roku.

Słowem wstępu, w zeszłym roku jadąc na wakacje samochodem w nasze polskie góry silnik odmówił mi posłuszeństwa i skończyło się na małym remoncie w moim #audi . Było to 6.08, dzisiaj 9.08 na wakacyjnym wyjeździe na który udałem się swoim #ducati multistrada niestety koło Rawicza przy 150km/h silnik wydał z siebie stukot i zgasł. Po drobnych oględzinach rozrządu wszystko ok. Komputer błędu nie wyrzuca, czyli mechanika gdzieś zawiodła. Laweta do hotelu do Wrocławia. Najlepsze... Po telefonie do przyjaciela który jest mechanikiem motocyklowym w #gdynia skąd pochodzę i przyjechałem usłyszałem że przywioza mi dziś na przyczepie drugi z moich motocykli bym mógł dokończyć urlop :) aż się człowiekowi ciepło robi. Ja nawet nie smialem o to prosić by po mnie przyjechali i motocykl a oni z takim pomysłem.

Tak się kumplami chciałem pochwalić.

Na dowód foto :)

#feels #motocykle
  • 14
via Android
  • 0
@JahMuffin po pierwsze dlatego że śledzą go moi znajomi. Po drugie dlatego że sam z tamtą pochodzę i przyjechałem. A podróż po Polsce tam zacząłem i zamierzam skończyć :)
via Android
  • 0
@Stitch na zdjęciach wygląda strasznie xd sam jak jechałem go obejrzeć po zdjęciach byłem sceptycznie nastawiony. Na żywo robi mega pozytywne wrażenie
@zurekiv: i tak przy ekspresowce/autostradzie moto rozkrecales? Kurde, chyba za duzo ruskich dashcamow sie naogladalem, zeby na taki pomysl wpasc. Sledze na YT kanal goscia, ktory ma nowego Ducata, ciagle ma z nim jakies problemy (glownie z elektronika). Czy Ducati to takie motocylowe Alfa Romeo? :D No a kumpli gratuluje :)
via Android
  • 1
@MotoKubaPL obwodnica niestety. Nie miałem gdzie zjechać bo zaraz za krawężnikiem mocny uskok z rowem melioracyjnym czy coś. A i tak czekałem na pomoc drogowa, różowy stał na dole w trawie xd.

Ogólnie nie mam z nim żadnych problemów. O połączenia elektryczne trzeba dbać i tyle. Mechanicznie raczej rzadko coś się dzieje.

Sprawdzałem tak naprawdę tylko czy paski rozrządu są całe, czy sprzęgło się kręci a no i pokrywę regulacji zaworu żeby