Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mężczczyźni, traktują gorzej brzydkie kobiety/dziewczyny. Już w szkole widać tę różnicę. Jest po prostu ogromna i sami jej nie widzicie, oraz ładne dziewczyny jej nie widzą, one myślą, że faceci są dla nich mili bo mają fajną osobowość:D :D he he he. Zastanówcie się, czy traktujecie gorzej brzydkie? I na pewno wielu o tmy mogą powiedzieć kobiety, które kiedyś były brzydkie i teraz wyładniały, widać to wtedy jak na dłoni. Brzydkie z twarzy. To zjawisko w realu istnieje, ale ciekawe czy sami się potraficie do tego przyznać. Nasilone jest to aż do wieku studenckiego. Chciaż w pracy też sie zdarza. #logikaniebieskichpaskow #brzydota #feels #rozowepaski

" I know the difference between ugly and beautiful because I see how beautiful women are treated and even how ugly girls are treated. I guess I should start referring to myself as hideous then. Anyhow, I have a lot of close friends and people who adore my personality. I’m extremely social and well received by many, I’m an average person save for my hideous looks. I discovered a few years ago that I was ugly when I noticed that I was treated differently from girls I thought were attractive. I noticed an extreme lack of respect and kindness all together.

Men DESPISE you simply for being you.

Have you ever had guys go off on you for no reason at all? No? Then you’re probably pretty and wouldn’t know a damn thing about this. Men despise ugly women for so many profound reasons. It could be that no hot girls want them and all they’re left with is the ugly girls that they don’t want, but they’ve just got to have SOMETHING. Or they’re offended that you would have the audacity to show your face in public where they can see it. These men also go out of their way to make sure you feel like the lowly dog they think you are because that’s how much looking at you makes them boil with rage. These men also feel that since you aren’t attractive you don’t deserve simple respect. They do what they can to humiliate you whenever the occasion arises if they think you’re a little too confident for someone with your looks, or if they think you don’t look unhappy enough. Pretty girls wouldn’t know anything about this simply because so many guys are laughing at everything they say they’re trying to figure out of they should become a comedian or not."

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mężczczyźni, traktują gorzej brzydk...
źródło: comment_n4XQigA1jBSm2bM5In8QnM6PznJdk7Wh.jpg
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo prawdziwe. Sama mam niemal idealna twarz, jestem wysoka, szczupla, mam szerokie biodra, wciecie w talii i cycki.
W wiekszosci rzeczy pomagaja mi faceci. Nawet w pracy, gdzie placa nam po rowno. Z przyjemnoscia ulatwiaja mi prace, przynosza rzeczy, pamietaja o tym, co i jak lubie kiedy jest zrobione. Nawet jesli chodzi o #!$%@? jak ulozenie przedmiotow na stole.
No i czesto sa to rzeczy, ktore nie naleza do ich
@AnonimoweMirkoWyznania: Brzydcy ludzie mają gorzej, ale przez sam fakt bycia kobietą masz lepszą pozycję w społeczeństwie. Istnieją organizacje feministyczne, które są gotowe Ci pomóc za darmo na wielu frontach (od pomocy prawnej po specjalistyczne szkolenia zawodowe). Prawdopodobieństwo, że ktoś Cię napadnie i pobije jest kilkakrotnie niższe. W przypadku wojny nie dotyczy Ciebie pobór wojskowy. W przypadku rozwodu w większości przypadków sąd przyzna właśnie Tobie opiekę nad dziećmi.

Jeżeli chodzi o sam
@johny-kalesonny: Ale zacznij ty patrzec na ludzi na studiach czy w rodzinie a nie czytac poradniki PUA albo patrzec na slawne kobiety. Dziewczynom wiadomo, ze bedzie sie podobal facet 9/10, jesli taki pojawi sie w ich otoczeniu. Tak samo facetom spodoba sie jakas super piekna lalunia. Ale to nie oznacza, ze dziewczynie nie spodoba sie slodki chlopak, z ktorym jej sie milo rozmawia i nie da mu szansy. Takie rzeczy o
@AnonimoweMirkoWyznania: Proszę mi tu nie pirdolić, za przeproszeniem.

Baby to dopiero zwracają uwagę na wygląd. Wiem, bo pracuję w babińcu. Szukaliśmy onego czasu pracownika do firmy, a nadmienię, że branża wymaga specjalisty (w sumie to specjalistki - mocno sfeminizowany zawód) , najlepiej z doświadczeniem.

Kiedyś przyszedł koleś z ulicy takie mocne 8,5/10 i zostawił CV - szukał pracy . Idę do szefowej i koleżanki, mówię - jakiś facet przyszedł, zostawił CV
@amarantowa: taka prawda. Ja może jestem 7/10 z wyglądu (czyli pewnie 6 :) ), mam dziewczynę dla mnie 10/10, powiedzmy że zakłamuję ocenę w górę, więc dla innych 9/10. Nie raz zdarzało mi się, że inni goście próbowali ją poderwać w mojej bezpośredniej obecności :) często opowiada mi o tym jak to będąc w urzędzie, czy gdziekolwiek ktoś był dla niej miły i dało się sprawę załatwić :) kiedyś byłem o
@johny-kalesonny: takie badania to działają w internecie. Ja znam masę kobiet, które moim osobistym zdaniem są (często nawet w związku małżeńskim) z facetami o 2-3 oczka mniej atrakcyjnymi od nich. Mam nawet kuzynkę, która wygląda mniej więcej tak:
http://img.szafa.pl/ubrania/1/010251967/1336500982/brunetka.jpg
a ma faceta, który wygląda mniej więcej tak:
http://img.interia.pl/biznes/nimg/5/1/Polak_wakacjach_5808771.jpg
Chłopak jest spoko, ale co z tego skoro jest brzydki. Ja bym nie miała ochoty na seks z takim, więc zawsze biorę partnera
więc zawsze biorę partnera podobnego atrakcyjnością do mnie


@no_i_w_ogle: Robi tak większość kobiet, z tym, że wygląd to nie jest jedyna cecha jeśli chodzi o atrakcyjność mężczyzn.
Reszta to dowód alegoryczny - który zresztą jest dość banalny do wytłumaczenia. Oceniasz atrakcyjność facetów jako kobieta, a to jest zależne nawet od takich pierdół, jak okres i hormony. Nie da się do tego odnieść i zachować jakąś ścisłość. W dodatku jesteś prawdopodobnie młoda,
@johny-kalesonny: eee, ale ja mam prawie 27 lat i muszę powiedzieć, że wymagania mi raczej wzrosły, bo wyglądam dużo lepiej niż jak miałam 20, a i mam dużo większą pewność siebie. Kiedyś też naiwnie myślałam "taki gumisiowaty, nawet fajny" (no oczywiście każdy by chciał mieć modelkę/modela), ale po paru związkach z takimi brzydszymi ode mnie doszłam do wniosku, że to nie ma sensu, bo zmuszałam się do seksu, bo po prostu
@no_i_w_ogle: Schodzimy na osobiste rzeczy, ciężko to komentować - spróbuj nie brać tego do siebie. 27 lat to jeszcze nie jest okres, gdy wszystko Ci spada, ale przyjdzie taki czas, kiedy zwyczajnie będziesz przegrywać z konkurentkami (zwykle to jest wiek 30+, zależy jak jesteś atrakcyjna na wejściu, ale każdą kobietę to czeka).

A ten gościu na zdjęciu to dla mnie 4/10


Nie mam nic do Twoich preferencji, dla mnie to OK.
@johny-kalesonny: mam nadzieję, że po 30 będę miała stałego partnera, do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do pana ze zdjęcia to się nie zgodzę, że gościu nie jest 4/10. Jako przykład podam sytuację jaką miałam jakiś czas temu. Gadałam z kolesiem przez neta, nie wiedziałam jak wygląda, ja mu napisałam, że jestem 6/10, on mi, że też jest 6/10. Fajnie się gadało blablaba, postanowiliśmy się
Na ile ja go oceniłam? 4/10. Oczywiście mu o tym nie napisałam.


@no_i_w_ogle: No właśnie :). Możesz sama się przekonać, że faceci lądują u Ciebie w większości w tej kategorii, 4/10. Nie twierdzę, że Twój facet Cię rzuci - twierdzę, że prawdopodobnie sama to zrobisz po pewnym czasie, lub wylądujesz w łóżku innego. Tzn. nie wiem tego, zgaduję, że tak będzie.

Może 1 na 10 mijanych na ulicy wygląda tak, że
@johny-kalesonny: Efekt Erazmusa xD Nie. Po prostu 80% z nich jest wysoka, lub bardzo wysoka, zazwyczaj są zadbani, mają fajne fryzury, fajne ubrania, wyglądają mniej więcej jak PewDiePie :D Na szwedzkiej ulicy większość facetów oceniam na 6-8/10. I nie, nie chodzi o efekt Erazmusa - po prostu mają ładniejsze rysy twarzy. Polacy mają mordki jak ziemniaczek xD zazwyczaj. Zresztą są internacjonalne rankingi - popatrz sobie gdzie są Polacy w tych rankingach,