Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mężczczyźni, traktują gorzej brzydkie kobiety/dziewczyny. Już w szkole widać tę różnicę. Jest po prostu ogromna i sami jej nie widzicie, oraz ładne dziewczyny jej nie widzą, one myślą, że faceci są dla nich mili bo mają fajną osobowość:D :D he he he. Zastanówcie się, czy traktujecie gorzej brzydkie? I na pewno wielu o tmy mogą powiedzieć kobiety, które kiedyś były brzydkie i teraz wyładniały, widać to wtedy jak na dłoni. Brzydkie z twarzy. To zjawisko w realu istnieje, ale ciekawe czy sami się potraficie do tego przyznać. Nasilone jest to aż do wieku studenckiego. Chciaż w pracy też sie zdarza. #logikaniebieskichpaskow #brzydota #feels #rozowepaski

" I know the difference between ugly and beautiful because I see how beautiful women are treated and even how ugly girls are treated. I guess I should start referring to myself as hideous then. Anyhow, I have a lot of close friends and people who adore my personality. I’m extremely social and well received by many, I’m an average person save for my hideous looks. I discovered a few years ago that I was ugly when I noticed that I was treated differently from girls I thought were attractive. I noticed an extreme lack of respect and kindness all together.

Men DESPISE you simply for being you.

Have you ever had guys go off on you for no reason at all? No? Then you’re probably pretty and wouldn’t know a damn thing about this. Men despise ugly women for so many profound reasons. It could be that no hot girls want them and all they’re left with is the ugly girls that they don’t want, but they’ve just got to have SOMETHING. Or they’re offended that you would have the audacity to show your face in public where they can see it. These men also go out of their way to make sure you feel like the lowly dog they think you are because that’s how much looking at you makes them boil with rage. These men also feel that since you aren’t attractive you don’t deserve simple respect. They do what they can to humiliate you whenever the occasion arises if they think you’re a little too confident for someone with your looks, or if they think you don’t look unhappy enough. Pretty girls wouldn’t know anything about this simply because so many guys are laughing at everything they say they’re trying to figure out of they should become a comedian or not."

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mężczczyźni, traktują gorzej brzydk...

źródło: comment_n4XQigA1jBSm2bM5In8QnM6PznJdk7Wh.jpg

Pobierz
  • 67
@Shanny: E bzdury trochę. Przykład z życia bo takie najlepsze. Miałem koleżankę z pewną nadwagą, uroda raczej w wpokowej skali chyba 5/10 ale była bardzo zabawna, inteligentna, miła. Powodzenie u facetów mega, a jako koleżanka też sprawdzała się jak mało kto. Szczerze gdybym wtedy był sam to mimo tego, że kompletnie mnie nie interesowała pod względem fizycznym dałbym jej, jak to określiłaś szansę.
CiepłyObywatel: @Shanny: tak, dajecie mu szansę... Jak potrzebujecie betabankomatu. Wiążecie się z takim 5/10, a po ślubie (czyt. cyrografie) nic nie robicie w domu, głowa was boli - ale umięśnionemu Alvaro to już ciągniecie po same bile. A jak wasz bankomecik się dowie, to bierzecie rozwód i puszczacie go z torbami.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania:

Polecam przestać opierać własną samoocenę wyłącznie na tym czy płeć przeciwna chce cię zaciągnąć do łóżka i nie zwalać na innych odpowiedzialności za twoje własne emocje. Nikt nie ma obowiązku dbania o twoje własne samopoczucie i w większości przypadków nikogo ono nie obchodzi, mężczyźni to wiedzą i dlatego opierają swoją samoocenę na rzeczach bardziej zależnych od nich samych (pozycja społeczna, praca, pasja itp)

kobietę się ocenia GŁOWNIE za wygląd


Tylko
Ale trudno żeby brzydki był pewny siebie


@Asterling: Jeżeli uzależniasz posiadanie tej cechy od popularności wśród kobiet i ich akceptacji, to sorry, ale nie ma to z pewnością siebie nic wspólnego. Jak ktoś tego nie rozumie, to całe życie będzie #!$%@?ł, że to przez wygląd, a nie swój zakompleksiony charakter nie może mieć fajnej dziewczyny. No ale po co zastanawiać się nad własnym charakterem i cokolwiek w sobie zmieniać, skoro można
@Asterling: Ja nie pisałem o Tobie - sorry, od twojej wypowiedzi zacząłem tylko wywód :) Takich dyskusji jak ta pojawia się na mirko po kilka tygodniowo, a ja generalizuję jedynie na temat tego wzajemnego samo-nakręcania się.
ObitaUkochana: >Mężczczyźni, traktują gorzej brzydkie kobiety/dziewczyny.
Bullshit. Jeszcze nigdy nie słyszałem by mężczyzna naśmiewał się z wyglądu kobiety, za to kilka razy byłem świadkiem naśmiewania się kobiet z mężczyzn.


To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop