Wpis z mikrobloga

@kasper93: Nie do konca, bo to mi sluzy nie tylko do grania na pc czy ogladania filmow, kozystanie z konsoli a pomocne jest przy takim cadzie czy ogolnej pracy. Jedyna wada to... niska rozdzielczosc, jest to fullhd lecz przydaloby sie wiecej ale ceny takie z dupy sa obecnie... mimo wszystko ten telewizor wyrwalem z lekko ponad rok temu za tysiaka, jest to model le37c530. Spisuje sie znakomicie. Obecnie za 1100 na
Ja mam teraz 24" i zamieszam wymienić na 27", ale to w #!$%@?ę drogie rzeczy są, że się tak wyrażę. Szczególnie jak się chce coś porządnego kupić, jak na przykład U2713H :|

24" jest może trochę mało, ale się przyzwyczaiłem, natomiast mój stary monitor się już "wypala". Kolorki coraz gorzej wyświetla.
@kasper93: Wczesniej mialem t260hd to sie go pozbylem jak zaczal tracic kolory i poszedl za jakies 500zl od reki, takze drugie tyle i mam to cudo co teraz. Jedyny problem jest taki, ze jak ma sie juz cos duzego to potem chce sie miec wiekszego... :D

Monitory sa strasznie drogie a mi ten telewizor w zupelnosci wystarcza i w sumei to jeden z moich lepszych zakupow, a pamietam jak balem sie