Wpis z mikrobloga

Ból dupy ludzi w stylu:

"wykopki chvja się znajo na grach, dlaczego *tu wstaw swoją ulubioną grę* odpadło w pojedynku z gta/gothic/civilization hurr durr, gówno wiecie"

Tylko pokazuje, jak dziwni jesteście xD. Serio chcecie się kłócić o gusta i cisnąć komuś, kto woli Diablo od Wiedźmina czy coś takiego? #!$%@?, jedni wolą podcierać dupsko od przodu, inni od tyłu, jeszcze inni srają na ulicy i mają na to #!$%@?, przywyknijcie do tego. #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
  • 82
@maxols: o zatkało, brak argumentu, to ad personam. napisz że mam ból dupy i gimbaza jeszcze no i w piwnicy, już się przyzwczyaiłem pod tym tagiem xD

specjalnie dla ciebie tak żeby nie było gówna: gdyby był konkurs "co jest najlepsze na obiad" woda z parówek vs pierogi ludzie głosowali za wodą z parówek to też byś napisał "są gusta i guściki"?
@KotletyMielone: Bo co to za argument ze smakiem gówna, no proszę xD. Przykład kompletnie oderwany od rzeczywistości, rozmawiamy o wyborze między jedną grą a drugą, a nie wyborze gówna i kiełbasy. Jedzenie własnych resztek metabolicznych i przedkładanie ich nad produkt spożywczy z pewnością jest "#!$%@?", natomiast wskazanie gry "klikanie" jako lepszej od gry "opowieści" nie wskazuje na #!$%@?.
Lepiej?
@KotletyMielone: Podam taki przykład(pierwszy jaki mi się rzucił jak spojrzałem na drabinkę).
Zagrałem w Portala 2 i mi się podobał. Nie grałem nigdy w Diablo 1.
Zagłosowałem na Portala 2.
Myślisz, że jakbym zagrał w Diablo to zmieniłbym zdanie?

Ok, czyli twoja teoria, że mirki głosują przeciwko grom w które nie grali jest prawdziwa tylko wtedy gdy ci to pasuje.


@Wiedmolol: nie. to jest oczywiste że taka contra jest gorsza od wiedźmina nawet jak nie grałeś w obydwie gry, tu nie ma sporu

ale wypowiadaj się aoe vs scbw dopiero tylko jak grałeś w obydwie gry. ja kliknąłem wiele razy "sprawdzam" jak grałem tylko w jedną gierkę, szczególnie przy hitach
@KotletyMielone: Jesteś tak obiektywny, że twoim jedynym kryterium jest nacisk w grze na mutli co sam potwierdziłeś gdy zagłosowałeś na bodajże LoLa chociaż w niego nie grałeś(czy tam grałeś 5 minut - nie pamiętam).

Heh, głosowanie na grę, którą się lubi gdy w drugą się nie grało może i nie jest do końca fair, ale głosowanie na grę tylko dlatego, że wydaje ci się, że mogłaby ci się spodobać i jednocześnie
Jesteś tak obiektywny, że twoim jedynym kryterium jest nacisk w grze na mutli co sam potwierdziłeś gdy zagłosowałeś na bodajże LoLa chociaż w niego nie grałeś(czy tam grałeś 5 minut - nie pamiętam).

Heh, głosowanie na grę, którą się lubi gdy w drugą się nie grało może i nie jest do końca fair, ale głosowanie na grę tylko dlatego, że wydaje ci się, że mogłaby ci się spodobać i jednocześnie twierdzić, że
@Wiedmolol: człowieku przeczytaj co ja napisałem przed chwilą.

silent hill 2 = 2001, single który dawno jest zapominany

lol = 2009, moba który ciągle jest top esportem

patrz swoje porównanie portal 2 vs diablo teraz proszę (przyznałem ci że portal 2 powinien wygrać) i zobacz jakim jesteś hipokrytą.
@KotletyMielone: Czemu portal powinien wygrać skoro nie ma replayability, a Diablo ma?

I rozumiem, że teraz twierdzisz, że to OBECNA popularność gry ma być wyznacznikiem czy jest dobra?
I czemu myślisz, że skoro 10 milionów innych ludzi gra w grę to ja mam na nią zagłosować?