Wpis z mikrobloga

Ból dupy ludzi w stylu:

"wykopki chvja się znajo na grach, dlaczego *tu wstaw swoją ulubioną grę* odpadło w pojedynku z gta/gothic/civilization hurr durr, gówno wiecie"

Tylko pokazuje, jak dziwni jesteście xD. Serio chcecie się kłócić o gusta i cisnąć komuś, kto woli Diablo od Wiedźmina czy coś takiego? #!$%@?, jedni wolą podcierać dupsko od przodu, inni od tyłu, jeszcze inni srają na ulicy i mają na to #!$%@?, przywyknijcie do tego. #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
  • 82
@Wiedmolol:

Czemu portal powinien wygrać skoro nie ma replayability, a Diablo ma?


naprawde pytasz? lepsza grafika, masa map od mapmakerów, unikalność, coop, source to jednak świetny engine. diablo1 było fajne ale jednak nie było lepsze od p2

diablo 2 vs portal 2 to bym głosował d2 i byłbym w stanie też podawać uwaga uwaga ARGUMENTY jeśli miałbym wyrazić swoją opinię (ból dupy) w dyskusji

I rozumiem, że teraz twierdzisz, że to
@KotletyMielone: To ty się ogarnij. Czemu ma mnie obchodzić popularność gry? Jak to się #!$%@? przekłada na jej jakość(pomijając już fakt, że gry multiplayerowe muszą mieć wystarczająco dużą bazę graczy) dla mnie?

No i mówisz, że to ja porównuję gry, które nie mają nic wspólnego, a teraz porównujesz popularność DARMOWEJ gry MMO z SINGLEPLAYEROWĄ grą.

#!$%@?, ja nie mogę. To, że wprost uwielbiam grę Original War, która jest tak niszowa, że
No i mówisz, że to ja porównuję gry, które nie mają nic wspólnego, a teraz porównujesz popularność DARMOWEJ gry MMO z SINGLEPLAYEROWĄ grą.


@Wiedmolol: TY ZACZAŁEŚ GOŚCIU MASZ SCHIZO AMNESTIE CZY COŚ? JA TYLKO KONTYNUUJE TWÓJ KOMENTARZ:

Zagrałem w Portala 2 i mi się podobał. Nie grałem nigdy w Diablo 1. Zagłosowałem na Portala 2. Myślisz, że jakbym zagrał w Diablo to zmieniłbym zdanie?


TO TY #!$%@? WYBRAŁEŚ TE GRY TYPIE
@maxols: Rzecz w tym ze glosowanie nie bylo na "Twoja ulubiona gre wszechczasow" lecz na "Najlepsza gre wszechczasow", a sa to dwie zupelnie rozne rzeczy.
Przykladowo, gdybym mial zaglosowac na ulubiony RTS wszechczasow to glosowalbym na Cossacks i Sudden Strike 2, ale gdybym mial glosowac na najlepszy RTS wszechczasow to glosowalbym na Dune II (za ktorym nie przepadalem), C&C (ktorego wrecz niecierpie) i Total Annihilation (w ktorego ledwie chwile gralem)
@Dinth:

Najlepszą grą jest gra której nienawidzę/nie lubię.


Chyba za bardzo odleciałeś cumplu. Za bardzo sobie to w głowie przekombinowałeś. Głosuj na to co Ci się podoba. Tak będzie lepiej.
Żeby wytknąć ci tą twoją słynną "obiektywność". Nie po to żeby mówić o ilości graczy.


@Wiedmolol: no i gdzie ty mi ją wyknąłęś? ty wybrałeś portal 2 i diablo jako przykład i cię zaorałem. czepiasz się mnie a to TY WYBRAŁEŚ TE GRY HIPOKRYTO.

chciałeś mi wyknąć lola i cię znów zaorałem "no grałem w silent hilla i 1 i 2, film oglądałem nawet, nie grałem w lola i wg mnie
@KotletyMielone: #!$%@?. xD Ty już nawet nie wiesz o których grach piszesz.

Cały czas teraz pisałem o Lolu i SH, a ty myślisz, że piszę o Portal vs Diablo.
Ja wszystko rozumiem co ty napisałeś(chociaż to, że masz jakieś ADHD i nie potrafisz napisać jednego, spójnego porządnego posta tylko edytujesz go co 20 sekund po kilkanaście razy mi tą sprawę utrudnia).

Zagłosowałeś, na grę, w którą nie grałeś i twierdzisz że
@KotletyMielone: I jeszcze co do "wytakiwania" - użyłeś tutaj już kilka razy słowa hipokryta, a chyba nawet nie wiesz co ono oznacza też jest śmieszne.

Uwaga! Skup się.
Pisałeś czy tutaj czy pod innymi postami, że jak ktoś grał w tylko JEDNĄ grą to musi dawać "sprawdzam".
Ty za to grałeś w jedną grę, a ZAGŁOSOWAŁEŚ na drugą. To jest hipokryzja. Przecież wg własnych zasad powinieneś dać "sprawdzam".

Sytuacja druga:
Pisałeś(nie
@Wiedmolol:

#!$%@?. xD Ty już nawet nie wiesz o których grach piszesz.


nie, to ty się pogubiłeś, czytaj komentarze wyżej.............

Cały czas teraz pisałem o Lolu i SH, a ty myślisz, że piszę o Portal vs Diablo.

"Zagrałem w Portala 2 i mi się podobał. Nie grałem nigdy w Diablo 1."


cały czas? aha. schizo?

Ja wszystko rozumiem co ty napisałeś(chociaż to, że masz jakieś ADHD i nie potrafisz napisać jednego,
dobra ja autuje naprwade mam dość. miłego głosowania na GTA i wiedzmina w finałach elo. #czarnolisto ja naprawdę mam dość

fakt że nie ma gry multi w finałąch to jest po prostu #!$%@? na maksa.

jakbyście wrzucili gdzieś szachy pomiędzy gry wideo ja bym widział je w finałąch, a tu żadnej gier multi nie ma. glhf grania "na kompa" w eu4 i aoe2 i inne bazarowe gry. eloszka.

wrzucam ciebie, siwca, kulatego,
@KotletyMielone: Ok. Teraz patrzę na kilka komentarzy wyżej:

Napisałem(a ty to zacytowałeś):

No i mówisz, że to ja porównuję gry, które nie mają nic wspólnego, a teraz porównujesz popularność DARMOWEJ gry MMO z SINGLEPLAYEROWĄ grą


A ty na to, że to ja to zacząłem a ty tylko kontynuujesz mój komentarz:

Zagrałem w Portala 2 i mi się podobał. Nie grałem nigdy w Diablo 1. Zagłosowałem na Portala 2. Myślisz, że jakbym
Za takie oranie kotleciarza wygrywasz bycie obserwowanym, nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@william_de_worde: on został zaorany przecież w każdym komentarzu. wygrywasz czarnolisto, nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) kocham wasz ból dupy na brak argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najpiękniejsza akcja to była jak typek wyciął mojego komentarze kompletnie z kontekstu aoe2 vs scbw czyli RTS