Wpis z mikrobloga

Ból d--y ludzi w stylu:

"wykopki chvja się znajo na grach, dlaczego *tu wstaw swoją ulubioną grę* odpadło w pojedynku z gta/gothic/civilization hurr durr, g---o wiecie"

Tylko pokazuje, jak dziwni jesteście xD. Serio chcecie się kłócić o gusta i cisnąć komuś, kto woli Diablo od Wiedźmina czy coś takiego? K---a, jedni wolą podcierać dupsko od przodu, inni od tyłu, jeszcze inni srają na ulicy i mają na to w------e, przywyknijcie do tego. #fiejguijsgjewaigtoaewtg90awiet0u320t32
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie no, k---a - @kulaty, @WilecSrylec - muszę przyznać, że na początku byłem sceptyczny co do tego jak postanowiliście zorganizować ten konkurs, ale muszę przyznać, że to jest najlepsza rzecz na mirko jak mi się zdarzyła w tym roku. xD

To co się tutaj odjaniepawla to jest przecież czyste złoto. Rzadko kiedy mam okazję prowadzić takie srogie odpały.

Dzięki wielkie.
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Jak na osobę, która twierdzi, że w Starcrafta naparzała w kafejkach(czyli raczej nie masz -nastu lat) jakoś nie masz za grosz sentymentu do klasyków, w które wiele osób się zagrywało na swojej pierwszej konsoli jako dziecko.
  • Odpowiedz
Klasyk epoki NESa na którym wielu się wychowało.


@kulaty: to gdzie masz tanki, giana sisters, boulder dasha, bomber mana, dizzy, lemmingi, superfroga, turricana, spy vs spy i wiele wiele inych typie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja tu mówię w setkach.

hipokryci j----i
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Contra była wyżej w rankingu to ją dałem, proste jest tylko 256 miejsc typie.
I ilość D w xD nie czyni twojego argumentu k---a lepszym xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: I ile byś chciał jeszcze tego zmieścić na liście? Postanowili, że z NESa znajdą się ze 2 czy 3 tytuły(nawet już nie pamiętam co się tam jeszcze trafiło) i akurat Contra to jest jeden z najsłynniejszych tytułów i jeden z tych, które mirki często wspominają. Dizzy prawie nigdy się nie pojawia we wpisach.
  • Odpowiedz
@kulaty: ok brawo contra dostałą się. i co contra to lepsza gra niż wow? (n-----------m za gównixa w contre dniami, w wowa nie grałem nigdy) i kolejny przykład że ja się trzymam zasad i staram się być obiektywny (zrezstą zrobiłem pod tamtym głosowaniem "gównoburze" czyli dyskusję)
  • Odpowiedz
@kulaty: @Wiedmolol: ja to w sumie jestem ciekaw

jest rok 243251, grafike jest surrealistyczna. i jest głosowanie co jest lepsze "czy gta 5634543 z zajebista grafika" vs "contra" i s---------y głósują contra xDDDDDD

no szkoda mi móżgu już
  • Odpowiedz
a wiecie co najśmieszniejsze? że takie SZACHY to tak zajebista gra że nia ma grafiki igrywalnością dorównuje wszystkim grom wideo. ale wy tego nie pojmiecie. zbyt wąskie rozumy.
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Jak dla kogoś w roku 243251 contra była grą dzieciństwa to niech se głosuje xD poza tym k---a co to za wytyczna "grafika" to jest najmniej liczący się czynnik, co potwierdza obecność HOMMa 3 czy Gothica 2 w 4 rundzie xD
  • Odpowiedz
@KotletyMielone: Czyli w jednym komentarzu twierdzisz, że GTA z ultra-zajebistą grafiką powinno wygrać, a w następnym, że szachy w ogóle nie mają grafiki i są zajebiste? xD

I jeszcze to

grafika jest
  • Odpowiedz