Wpis z mikrobloga

Cześć,

#wykopowylektor

Jak wspominałem już wcześniej, przyda się pomoc przy projekcie.
Mam już przygotowaną bazę danych wraz z podstawową logiką (z grubsza przetestowaną). Teraz trzeba by zająć się projektowaniem strony...

Ogólnie, strona ma spełniać 3 podstawowe funkcje:
1. Umożliwiać rejestrację przez #wykopapi oraz przesyłanie zgłoszeń (tu właściwie kilka stron na zasadzie kreatora bym widział)
2. Wyświetlać aktualną drabinkę z linkami do wpisów na mikro
3. Być miejscem dla moderatorów, którzy będą mogli akceptować przesłane nagrania, oraz wprowadzać wyniki (bo zdaje się, że API Wykopu nie umożliwia automatycznego pobierania takich danych - jeśli się mylę, to mnie poprawcie; tak samo jak uniemożliwia dodawanie ankiet do wpisów, więc każdorazowo wpisy będzie trzeba robić ręcznie, dodając później do systemu tylko link)

Osoba, która chciałaby wykonać tą część, niech się zgłosi. Jak już będzie ugadane, to poniżej w komentarzu to zaznaczę.
Po zgłoszeniu przekażę na PW więcej szczegółów dot. zamysłu strony oraz strukturę bazy (a wręcz całe zapytania). Generalnie strona ma być do bólu prosta, praktycznie bez grafiki. I w zasadzie chodzi tylko o zawartość - ja sobie ubiorę później w resztę :)

Wymagane: PHP 5.4, używanie MySQLi i jakaś tam świadomość na temat bezpieczeństwa, żeby nie trzeba było potem wszystkiego skrupulatnie analizować ponownie :) Nie bawimy się w szmery bajery z jQuery czy AJAXem, bo to będzie przerost formy nad treścią. Obsługę formularzy na zasadzie stron->baza także będę mógł machnąć.
Jak ktoś przy okazji zna API Wykopu, to będzie fajnie, a jak nie, to druga osoba pomoże ( @KotletyMielone m.in. deklarował już pomoc).
  • 15
  • Odpowiedz
@Dzyszla: ja chętnie pomogę, zrób jakieś repozytorium i napisz w jakimkolwiek bugtrakerze co trzeba to pomogę. z tym że ja głównie w weekend ale damy radę, myślę że max 2-3 godzinki i całość gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz