Wpis z mikrobloga

jest jeszcze brzydszy niż stara Panamera.


@mkarweta: Jesteś albo ślepy albo nie masz gustu :)
Nie twierdzę, że to ładny samochód, ale w porównaniu z poprzednikiem to jest cudo.
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: Wg kuców świat dzieli się na biednych którzy uważają, że bogaci dorobili się dzięki złodziejstwu i zaradnych bogatych którzy mają w dupie biednych.
A większość kuców obiecujących sobie dostatnie życie dzięki swej zaradności jeszcze nie opuściło murów gimnazjów lub liceów.
  • Odpowiedz
@LuckyLuq mi się generalnie samochody nie podobają, uważam że mają jeździć i się nie psuć. Wyjątek stanowi Jaguar E-type, który jest po prostu ładnym przedmiotem użytkowym. Tak jak pisałem, jeżdżę kilkunastoletnim Daihatsu Coure, mam w dupie to, jak ten samochód wygląda. On ma jeździć i nie żreć wiadra benzyny na dojazd na zakupy.
  • Odpowiedz
@mkarweta nie chce być niemiły, ale to świadczy o czymś niedobrym. To tak jak ktoś mówi, że nie delektuje się jedzeniem bo musi tylko zapchać kichę pasztetową. Ja np. cieszę się że mogłem wybudować dom moich marzeń i kupić auto jakie mi się podoba. Nawet jesli jeżdzę BMW X6 to nie powinienes tego oceniac w kontekscie czyjegos charakteru. Nie dorabiam sztucznej ideologii np. że ludzie są debilami bo jedzą małże czy
  • Odpowiedz