Wpis z mikrobloga

Siema,

Mirki i Mirabelki mam mały problem, godzinę temu podczas oglądania serialu dostałem jakiegoś ataku (po serii naprzemiennych bodźców świetlnych od razu na myśl, przychodzi epilepsja, ale w temacie medycyny jestem tak ograniczony, że nie mnie oceniać). Momentalnie przyspieszyło mi tętno oraz wydawało mi się, że zaraz mogę zemdleć. Jestem w domu zupełnie sam. Nie czuję się najlepiej, ale nie mam żadnego znajomego (każdy jest na jakimś grillu czy coś), a nie chce przez swój strach niepotrzebnie komuś psuć weekend. Tak strach, trochę się boję - boli mnie ciut głowa, nie czuję się w 100% świadomy (nie wiem jak to opisać, ale mam takie wrażenie jakbym zbladł pomimo, że kolor mi wrócił)

Czy uzasadnione jest wezwanie karetki w celu upewnienia się, że za godzinę nie zemdleję?

Pomocy Wykop.peel (,)

#zdrowie #choroby #pomagajzwykopem #pomocy #pomoc #medycyna
  • 10
@sadwatermelon: miałem podobne uczucie jak jechałem 300km z otwartymi oknami bez klimatyzacji. Zawroty w głowy, zupełnie odleciany, jak w grypie. Masz ciśnieniomierz? Mierz ciśnienie. Ból z tyłu głowy, ból w środku klatki piersiowej - szpital. tyle się znam
@galaxie500 jestem. a terenie szpitala, pojechalem do najbliższego. okazalo sie, ze dzis nie ma tu ostrego, ale zawolali lekarza porozmawialismy chwile, zmierzyl tętno i cukier. Wszystko w normie. Stwierdzil, ze prawdopodbnie jestem po prostu odwodniony, dostałem wode i troche mi lepiej. Na wszelki wypadek spaceruje po szpitalu, a potem sie zwine. Oczywiście maszeruje z butelka wody i popijam powoli. sadze ze gdy bylem sam w domu to sie stresowalem a tu sa