Wpis z mikrobloga

Odkryłem wg mnie najlepsza myjnie w #coventry prowadzoną przez Albańczyków. Za 5£ wymyją auto, dadzą odświeżacz i hotdoga. Wszystko w 10min. Juz pewnie nigdy nie umyje samochodu sam. #uk #oswiadczeniezdupy dlaczego taki biznes nie ma brawa bytu w PL? ()
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystko w 10min. Juz pewnie nigdy nie umyje samochodu sam


@velaskez: zgadzam się w 100%. Mycie samochodu samemu jest nieopłacalne skoro za niewiele ponad godzinę pracy mozna mieć to zrobione lepiej, szybciej i w sumie taniej - bo samemu to auto bym mył z 2 godziny a jeszcze kupić materiały na mycie etc.

prowadzoną przez Albańczyków

A tak poza tym to Albania nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
nad czystoscia mojego czuwaja rumusncy i bulgarscy chlopcy Cleaning In&Out za £10


@bluehead: Wystarczy wstawić dowolną rzecz w to zdanie i będzie pasować. I wiem nawet co najbardziej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@velaskez: jeździłem do jednej, to mi za którymś razem zarysowali fotel, kłótnia nic nie dała tym bardziej że spieszyłem się do pracy. zmieniłem na inną i tu mi zarysowali plastik nad kierownicą, chyba jeden z tych pajacy miał zegarek gdy czyścił, paranoja. No i teraz mówię, pieprzę, jak myją to stoję metr, dwa od samochodu i oglądam, bo mnie skreća gdy ktoś nie potrafi dobrze roboty zrobić. Myślałem nad tym
  • Odpowiedz
@neoster: mi zarysowali lakier - długie kilkunasto centymetrowe rysy w kilku miejscach, raz przymknąłem na to oko ale po kilkunastu razach auto ma prawie na każdym elemencie drobne rysy. Teraz jeżdżę tylko na myjnię automatyczną.
  • Odpowiedz