Wpis z mikrobloga

#horror #filmnawieczor #crystalhills
Before I Wake

Brak mi słów #!$%@?. To nie jest nawet horror, to jest film familijny ze straszydłem z CGI w tle.
Cliché jedno po drugim, głośne krzyki, obrazy w lustrach, no i #!$%@? stworek a'la Groot...

Nie będę się mieszał w fabułę, bo nie jestem pewien czy jakaś w ogóla była.
Tak w skrócie to #!$%@?, nie polecam.
Pobierz crimsontides - #horror #filmnawieczor #crystalhills
Before I Wake

Brak mi słów #!...
źródło: comment_5qgmFO39Es3ABlezzu9RQRduEGIYCvgn.jpg
  • 6
@crimsontides: Jest szansa, że Flanagan to odpokutuje. Podobno Ouija 2 ma jakieś przebłyski. Jedynka to szczyt #!$%@?, ale swoje zarobiła, a dwójka w trailerze wygląda na zabawę konwencją. Jednak nie o to mi chodzi. Facet kręci film Scare Dares - mikrobudżet i ekipa z Absentii, więc jest szansa. Z drugiej strony jak #!$%@? obydwa filmy, to go skreślam.

EDIT: swoją drogą, mógłbym zostać jutuberem i przewidywać jakość filmów na podstawie trailerów.
@sejsmita: A kiedy to Ouija 2 ma być?

Oglądałem jeszcze wczoraj The Confines (2015) i dość ciekawie się zapowiadał, mocny klimat i ciekawa scenografia. Niestety w połowie filmu przestałem ogarniać. Myślę, że możesz brać w ciemno. Dziś wieczorem zrobię raport.
@crimsontides: Jakoś w tym roku. Nie sprawdzałem, ale Ty lepiej sprawdź trailer, bo zakładać się nie będę czy Ci podejdzie.
Confines wygląda nieźle, duży dysonans między komentarzami a oceną na fw, więc pewnie nie dla wszystkich, czyli dobrze.
Możesz zerknąć na "nocne zło". Zajebisty klimat i finał.