Wpis z mikrobloga

@ciamak7: poszukaj lepiej jakiejś używki. Ja kupiłem za 100 a wyglądal jak nowy. Mial rok. Okazalo się że ktoś sobie kupił nowy i chwilę potem skasował auto.
@ciamak7: nie mówię, że to nie - chodzi mi o to żebyś skonsultował z kimś innym co tam jest dokładnie do zrobienia i ile to może kosztować.
U mnie po regeneracji altka w dalszym ciągu były problem z ładowaniem, a okazało się, że to kabel od masy po prostu już nie przekazuje prądu jak powinien i po jego zmianie było ok.
@ciamak7: Pewnie mechanik też korzysta z jakiegoś podwykonawcy, wątpię żeby rozbierał to sam. Poszukaj w swojej okolicy jakiegoś zakładu elektromechaniki który zajmuje się takimi rzeczami.
@ciamak7: Widzę, że tu sami specjaliści od #!$%@? pana. Powiem Ci tak, pracuję w dużej hurtowni, mój szef ma też bardzo duży warsztat. Współpracujemy z solidnym elektromechanikiem (to często najtańsza opcja regeneracji) i ów elektromechanik za regenerację alternatora potrafi wziąć od 100 do 400 zł dla nas, po sporym rabacie (robimy 10 alternatorów miesięcznie minimum). Dlatego nie da się rzucić jednej konkretnej ceny.

Powiedz co to za auto, jaki silnik to