Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki mam pyatnie do was , w kwestii podrywania kobiet jestem totalnym przegrywem, ostatnio spodobała mi się pewna dziewczyna (jest kasjerką ) i nie wiem jak do niej podejść , myślałem nad tym żeby podsunąć jej kartkę z numerem gdy będę płacił , dobry pomysł czy weźmie mnie za spie*dolinę życiową? XD

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Komentarz miał być oczywiście zarzutką na wykopkowych stulei, napisanej dla zabawy. ( ͡ ͜ʖ ͡) A tak poza tym to podawanie numeru bez rozmowy jest zbyt infantylne, ale życzę Ci, Mirku jak najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Ej, opowiem Ci takie prawiecoolstory, bo poniekad stalam wtedy akurat na kasie, a koles mnie jakos tam wyrywal. Moze cos z tego dla siebie wyciagniesz, bo na mnie zrobil calkiem dobre wrazenie.

Wienc... przyjechal do mnie pan, zamowil kawe, zaplacil karta, wydrukowalam mu potwierdzenie i paragon. Wyciagnelam reke, zeby podac mu ten swistek, ale go nie wzial, tylko patrzyl na mnie i zapytal "co u ciebie".


Wiekszosc karyn pewnie juz