Wpis z mikrobloga

10 tysięcy złotych i przeprosin od właścicieli jednej z sopockich restauracji żąda młoda matka, która piersią chciała nakarmić swoje dziecko w jednej z sopockich restauracji. Kelner poprosił kobietę o zmianę miejsca. O zwrócenie uwagi młodej matce pracowników restauracji mieli prosić inni klienci. Dziś przed sądem w Gdańsku ruszył proces w tej sprawie.

– RMF24

Ciekawe co by powiedziała, gdybym ja w restauracji chciał sobie dziecko zrobić, zaprosił partnerkę w sukience na kolana, dyskretnie rozpiął rozporek i [18+].

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #patologiazmiasta #rownouprawnienietofalsziurojeniafeministek
Niezlomny - > 10 tysięcy złotych i przeprosin od właścicieli jednej z sopockich resta...

źródło: comment_SBffTuVVwtDbQiqNHOu6FWtY5HjTAta3.jpg

Pobierz
  • 81
@Niezlomny: Ogólnie to karmiące kobiety robią się mało wstydliwe. Nie wiem czy to przez macierzyństwo czy może dlatego że rosną im piersi i robią się przez to takie ,,wyuzdane''. Moja kuzynka zawsze wstydliwa była nigdy żadnych dekoltów itd. Pojechałem do niej w odwiedziny jak urodziła dziecko siedzimy przy stole pijemy herbatkę i gadu gadu. Razem z nami siedzi jej mąż. A ta nagle wyciąga cyca bez ostrzeżenia i zaczyna karmić. No
Ogólnie to karmiące kobiety robią się mało wstydliwe. Nie wiem czy to przez macierzyństwo czy może dlatego że rosną im piersi i robią się przez to takie ,,wyuzdane''.


@borikossss: Do matek z co najmniej dwójką dzieci dochodzi jeszcze czynnik "specjalnego traktowania" przez państwo, mianowicie 500+.

**"Hurrr, rodzę dzieci, jestem gwarantką waszej inwestycji w przyszłość, hurr-durr, 6000 zł na rok, jak to tak, pozwę restaurację, będę miała 16000, to starczy na
@Niezlomny: Też mam niezłą historię z serii odpieluszkowe zapalenie mózgu. W zeszłym roku na seminarium magisterskim przyszła jedna z seminarzystek ze swoim kilku miesięcznym dzieckiem, ponieważ nie miała go z kim zostawić. W czasie seminarium dziecko zaczęło się robić niespokojnie, zaczęło płakać, więc mama wyjęła pierś i zaczęła karmić dziecko.
Wszystko byłoby nawet spoko, gdyby nie to, że tego dnia to właśnie ona wygłaszała referat dot. jej pracy magisterskiej. #logikarozowychpaskow