Wpis z mikrobloga

Czołem Mirabelki i Mirki!

Pewnego dnia spamuje do mnie typasek na fejsie:
-ej Kinia, weź wbij na stronkę w wolnej chwili i powiedz co myślisz!
-spoczko foczko!
Muszę zaznaczyć, że specem od oceniania internetowych witryn nie jestem, ale rzucić kobiecym okiem na układ strony oraz połączenie kolorów zawsze mogę ^.-
No i tak patrzę sobie, wzorki przeglądam aż w końcu trafiłam na TO!!!!!!!
Rozwinęła się rozmowa:
-DAJ MI ZNIŻKĘ, CHCĘ!!!!!!
-głupia jesteś :D

Klops ; <

Wyjechałam na Wyścig Dookoła Mazowsza (kocurkowa relacja) całkowicie zapominając o sprawie , a kiedy wróciłam w sobotę koło 21 na stole leżała paczka : o
Za naklejanie kolarki zabrałam się rano. Pięknie odmierzyłam miarką od dołu te same odległości, a potem narysowałam poziomą kreskę na ścianie. Zostało najtrudniejsze - przykleić prosto rower :D
.......trochę nie wyszło XD ale to nic! Wygląda cudownie! ^^
Całe przedsięwzięcie postanowiłam uwiecznić zdjęciami. Mama niestety nie ogarnia ostrości w aparacie, więc foty z serii 'zostań panem swojego domu' wyszły z samowyzwalacza dosyć zabawnie. Enjoy!

Puenta! :D
Układając kostkę Rubika poznałam naprawdę ogrom ludzi, ale tych z którymi rozmawiam regularnie do tej pory mogę wyliczyć na palcach jednej ręki. Wśród nich jest wyżej wspomniany Błażej, takiego jak on to ze świecą szukać. Gadamy czasem o cyckach, rowerach albo innych pierdołach ^^

Teraz prośba do Was, zajrzyjcie na naklejkarnię. Nowa stronka, a co chłopak będzie miał więcej wejść to na pewno się ucieszy, a Wam nóż widelec może się coś spodoba ^.- Polecam! Rower w czarnym macie cudeńko <3

UWAGA! Teraz burżujstwo! Robię #rozdajo :D

Naklejka 'I <3 MY BIKE' z komentarza oraz COŚ od Kini do zgarnięcia! Co należy zrobić?
-zaplusować wpis
-zrobić obczajkę naklejkarni
-prawidłowo odpowiedzieć na prościutkie pytania - jedno związane z jazdą rowerem na torze, a drugie z kostką Rubika :)

Z jakim dystanem i kto (imię, nazwisko, team) jest obecnym rekordzistą Polski w jeździe godzinnej na czas?

Z jakim czasem i kto (imię, nazwisko, pochodzenie) ma obecny rekord świata w konkurencji blind 3x3x3?


Jednego warunku raczej nie będę po IP sprawdzała XD szczęśliwą osobę wyłonię jutro 04.08.2016r. o godzinie 20 wieczorem :)
TRZYMAM KCIUKI, POWODZENIA KOCHANI! BUZIACZKI! <3

#truestory #super #rower #super #naklejki #pokazmorde #usmiechboners #oczyboners #asianboners #zwykladziewczyna #zebroplusy #atencyjnyrozowypasek #atancja #ma #sie #zgadzac #kochamwykop więc #sprzedajesienawykopie xD
KonniQ - Czołem Mirabelki i Mirki! 



Pewnego dnia spamuje do mnie typasek na fe...

źródło: comment_KosiRhNvZYqxcfkZEOmzIVT84RCTIb78.jpg

Pobierz
  • 44