Wpis z mikrobloga

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20494253,precedensowy-proces-chciala-nakarmic-dziecko-piersia-kelner.html#BoxLokCzeImg
Kolejna gównoburza dotycząca karmienia piersią w knajpach. Kobieta pozywa właściciela restauracji za to, że zaproponował jej wyjście do toalety lub krzesło w bardziej ustronnym miejscu. Wszystkie madki oburzone "Bo jak to tak? Dziecko!"
Co myślicie o takich sytuacjach?

#terrorlaktacyjny #madka #gownoburza #gownowpis #ilezmozna
  • 23
@Traczowa: do toalety nie, bez przesady, ale bardziej ustronne miejsce w knajpie jak najbardziej! Ja swoich cycków nie pokazuje i nie mam ochoty oglądać wielkich pogryzionych piersi innej kobiety.

I nie, nie mogę się nie patrzeć, jak mi nie pasuje. Nie da się nie zauwazyć tego, niestety.
@kawazrana: Nie chodzi o to, żeby siedziała na sedesie i karmiła dzieciaka, ale w restauracyjnych łazienkach jest dużo miejsca. Szczególnie, że zaproponowali jej, że jak nie do łazienki to może usiąść na krześle w ustronnym miejscu.
@Traczowa: Mi to osobiście w ogole nie przeszkadza bo uważam to za cos naturalnego. Moim zdaniem osoby które czuja się obrzydzone tą czynnością są #!$%@?ęte. Kazdy z nas kiedyś był niemowlakiem. Niech matki karmią sobie gdzie chcą, a samo zwracanie uwagi uważam za nietakt.
Zazwyczaj staram się być kulturalny. W twj sytuacji wypowiem się tak: niech te wszystkie matki, które uważają, że oglądanie ich gołych, nabrzmiałych piersi, z których sączy się biała maź, którą ktoś następnie zjada, jest cudowne, bo cud życia i natury, a ich dziecko naajpoękniejsze, niech sobie wyobrażą, że robię kupę koło och stołu z kolacją. Bo moje gówno to cud przemiany materii, i jest najpiękniejsze.
@Nabucho: Słabe porównanie, porównujesz jedzenie do onanizacji? Celowe i głośne ostentacyjne bekanie uważam za niekulturalne ale ponownie mi to nie przeszkadza. Wszyscy oburzeni sa naprawdę jacyś przewrażliwieni.
@Nabucho: naturalnym jest onanizm w ustronnym miejscu gdzieś gdzie jesteś sam. Robienie tego publicznie jest juz swego rodzaju wynaturzeniem. Porownujesz czynnosc seksualna z jedzeniem, jak dla mnie to slaby argument. Kobiety niech robia swoje. Jak ci sie nie podoba sytuacja gdy jakaś karmi dziecko to zwyczajnie nie patrz a jak nie możesz się powstrzymać i zerkasz co chwile i jednocześnie cie to obrzydza to polecam wizytę u psychologa bo masz skłonności