Wpis z mikrobloga

hahhaha #tvn24. Problem o to że kelner zwrócił uwagę wielorybowi, aby nie karmiła piersią w restauracji publicznie ale poszła do ubikacji. #logikarozowychpaskow TURN ON. Foch i pozew sądowy. A co prezenterka mówiąca o tym?

"W restauracji mogą jeść wszyscy, tylko nie dziecko."

Ja p------e, a wszyscy noszą swoje jedzenie? Np. Restauracje gdzie dorosły facet może jeść z cycka dorosłej kobiety, są w wielu krajach zakazane a gdzie nie, wstęp od +18 lob +21.

#gorzkiezale #n-----------------e
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiszczak o kurcze, sorki bo nie pomyslalem ze zawodowo. Spotkalem juz duzo dziwnych ludzi w polsce ktorzy lubia d---------c sie do innych o byle co i zawsze mnie to wkurza ale zle cie osenilem skoro to tylko taka praca i odgorny przykaz.
  • Odpowiedz
Tyle tu odważnych i hejtujących. Sama karmiłam dwójkę dzieci piersią. Łącznie 30 miesięcy. NIKT mi nigdy nie zwrócił uwagi że karmię. A karmiłam wszędzie poza toaletą.
  • Odpowiedz
@prasowka: A żeś się durniu obudził 40 minut temu. Poczytaj wszystkie posty. Ale co ja z bałwanem gadać będę. Sytuacja z "w---------ć" też była wyjaśniona. Ale jak widać tępakom wyrazy uciekają, gdy je czytają. Idź, zastosuj się do swojej rady i nie dyskutuj ze mną. Nie marnuj mojego czasu.
  • Odpowiedz
  • 4
Wy to wszyscy k---a chyba nie macie czego w życiu robić, że bulwersuje was karmienie piersią xD polecam prostą filozofię życiową - mieć luz z innymi ludźmi. Na te teksty o markach żądających dla siebie specjalnych praw to zastanawiam się, czy udogodnienia dla niepełnosprawnych też są oburzające - no bo jest ich nawet w dużych miastach mały odsetek, ale budowle dla nich kosztują pienionszki. "gdzie mi dla jakiejś lamagi z mojej złotówki
  • Odpowiedz
  • 0
@arkadikuss kuźwa, człowieku, masz Ty rigczu trochę? Porównujesz swój nałóg do konieczności jedzenia przez małe dziecko? Które, wyobraź sobie, nie wie, że jest w restauracji. Jak będziesz miał takie dziecko, to żonie zabronisz wyjść z domu, bo gówniak?
  • Odpowiedz
Więcej luzu, bo poumieracie na zawał czy padaczke z nienawiści.


@avvar: Dokładnie tak cumplu, śmieszy mnie to pienienie się o największe głupoty świata zamiast zainteresować się czymś pożytecznym. Na wszystko muszą mieć opinię, zwracać uwagę zamiast zastosować zwykły w--------m społeczny. Ale niee, wszystkim trzeba się interesować, każdemu dopiec, każdego zwyzywać, aby poczuć się lepszym i zgarnąć trochę atencji od poklepywaczy po pleckach. Żenada.
  • Odpowiedz
@avvar: O mój rigcz to ty się nie martw, bo póki co to ty się zachowujesz, jakbyś nie miał innych problemów, niż zajmowaniem się problemami innych ludzi. Weź ty przeczytaj chociaż 1/3 tego co napisałem i wtedy się wypowiadaj, bo póki co łatwo wywnioskować, ze Ci atencji brakuje i na siłę próbujesz ją zdobyć marnymi prowokacjami. Idźże spać.
  • Odpowiedz
  • 0
@arkadikuss mnie tam j---e atencja na wypoke. Pracuję, mam znajomych, wychodzę na miasto i od czasu do czasu jakaś matka się znajdzie. Mnie to za cholerę nie przeszkadza i najprościej w świecie nie pojmuję jak karmienie nic nie ogarniającego dziecka może nerwić.
  • Odpowiedz
ale ta dyskusja c-----a, aż żal:D Matki i tak będą karmić gdzie chcą, a stuleje dalej będą utyskiwać. Ja z kolei jestem za tym, żeby kazdy brzydki przyszczak miał zakaz wstepu do restautacji, bo mi psuje apetyt. #zyg
  • Odpowiedz