Wpis z mikrobloga

NO DOBRA!!!
Attentione, Ahtung, Uwaga!

We wrześniowy weekend 23-24-25 (piątek-sobota-niedziela), odbędzie się "Wykopowy Zlot Motocyklowy", lub "Zlot Moto Mirków" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nazwa dowolna!
Po burzliwych negocjacjach, rysowaniu mapek z promieniami dojazdu okazało się że (o dziwo!) wszystkim pasuje prawie dokładnie centralna Polska (z lekkim przesunięciem na południowy zachód).
Jako że na razie nie mam żelaznych deklaracji to na razie jeszcze nic nie rezerwuję, ale wstępnie znalazłem już miejsce.
https://goo.gl/maps/SrLXd7ZJNb42
Troszkę na uboczu by nikomu nie przeszkadzać, ale przy okazji łatwe w dojeździe. Jako że będzie to koniec września i pogoda może być różna stawiałbym bardziej na domki niż namioty. Tak czy siak na miejscu obie opcjie będą dostępne. Jest staw rybny o wdzięcznej nazwie SUMEX więc może być pysznie :)
Ze swojej strony zapewniam
- Ognisko
- Sprzęt grający
- Traskę krajoznawczą dla chętnych
- Podstawowy kurs ratownictwa motocyklowego dla chętnych
- Gry i konkursy zlotowe
- Niespodzianki i upominki motocyklowe!

Czasu jest jeszcze dużo, ale szczerze mówiąc wolałbym zarezerować miejsce jak najszybciej (tak maks do końca sierpnia).
Piszcie co o tym myślicie, a jutro zrobię formularz rejestracyjny.


#motocykle #motowarszawa #motocykleboners <- sorry za spam tagami...
Pobierz b.....u - NO DOBRA!!!
Attentione, Ahtung, Uwaga!

We wrześniowy weekend 23-24-25 (...
źródło: comment_9xZrC0GataLrug9TEYC8CffYPs7nVY12.jpg
  • 53
@Stitch: Nie znam tych okolic kompletnie niestety, szukałem raczej miejsca które spełni nasze wymagania zlotowe niż idealnej okolicy, ale jak masz coś budżetowego z domkami itd to jasne że dajesz!