Wpis z mikrobloga

  • 863
Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do łóżka i nie możemy się ruszać.

Opłaciliśmy sobie telewizor by mieć chociaż co oglądać - nie minęło 20 minut jak TV się zawiesił, a opłaciliśmy 12 godzin.

Zawiesił się podczas zmiany kanału, nie reaguje na pilota - gdy wyprosiliśmy od pielęgniarek nr telefonu do firmy która montowała TV, usłyszeliśmy że serwisant nie przyjdzie, bo o tej godzinie nie pracuje, a gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy że jesteśmy niepoważni.

Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zielonagora #szpital #chamstwo
Pobierz Heck_2 - Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do ł...
źródło: comment_RehwhxCzgAum3SjyIvmpFpUgcKYBmaxr.jpg
  • 97
@bahanadala miałem kiedyś w wieku 16 lat.
Szczawiano-wapniowa

Do tej pory nie były rozbijane ani usuwane żadną metodą. Jest to mój drugi atak.
@sexmajonez

Jakoś pielęgniarki z kolejnej zmiany nie miały najmniejszego problemu z wykonaniem naszych poleceń zajmujących 20 sekund. To faktycznie #!$%@? skandal że człowiek który nie może wstać z łóżka, o coś prosi...
@Michau_michau
@KotletyMielone a wiesz ze klient moze byc zle obsłużony? i nie chodzi o przypalone frytki tylko o twojego siura przy ktorym ona bedzie sie grzebala wiec jednak bym odpuscil afere o zawieszony telewizor
a wiesz ze klient moze byc zle obsłużony?


@Musiek_: dzięki, chyba powoli rozumiesz. no i jako klient robi teraz afere ze obsługa go źle obsłużyła a nie "Ale co ma biedna obsługa wspólnego z telewizorem"
ale pigula nie jest odpowiedzialna za tv.


@Musiek_: czytaliśmy ten sam tekst? "a gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy że jesteśmy niepoważni" jak tak można mówić do klienta? polaki jest 2016, PRL dawno minął, skończcie się dawać ruchać w dupe.
@Heck_2: jak mialam 12 lat lezalam 2 tygodnie w szpitalu, rodzice dali mi kase i oplacilam podobna ilosc godzin, tyle ze po wrzuceniu kasy telewizor sie nie wlaczal, no to biegne zniesmaczona do pielegniarkni i ona "no tak juz hehe jest, nie ma zwrotu" no to wracam i cos kombinuje przy tej skrzynce a ona nie byla wcale zamknieta, to w gniewie zabralam cala kase xD wiem, zlo i #!$%@?, od