Wpis z mikrobloga

  • 863
Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do łóżka i nie możemy się ruszać.

Opłaciliśmy sobie telewizor by mieć chociaż co oglądać - nie minęło 20 minut jak TV się zawiesił, a opłaciliśmy 12 godzin.

Zawiesił się podczas zmiany kanału, nie reaguje na pilota - gdy wyprosiliśmy od pielęgniarek nr telefonu do firmy która montowała TV, usłyszeliśmy że serwisant nie przyjdzie, bo o tej godzinie nie pracuje, a gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy że jesteśmy niepoważni.

Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zielonagora #szpital #chamstwo
Pobierz Heck_2 - Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do ł...
źródło: comment_RehwhxCzgAum3SjyIvmpFpUgcKYBmaxr.jpg
  • 97
@KotletyMielone: jakim klientem xD do zadań pielęgniarki zależy opieka nad pacjentem, a dzięki temu że jest ich w szpitalu tak mało zajmują się tym co mają i resztę mają w dupie, powinny, ja bym tak robił jakbym dostawał taką kasę jak one. Odwalić swoje i do domu, co mnie obchodzi jakiś telewizor skoro to nie jest w moich obowiązkach.

To Polska, deal with it, w statnach też nie jest tak pięknie
ale pigula nie jest odpowiedzialna za tv.


@Musiek_: jest odpowiedzialna za obsługę, pal licho z tym TV ja rozumiem że serwis przyjdzie ale gość powinien dostać kasę z powrotem. ", a gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy że jesteśmy niepoważni."
@KotletyMielone z czego ma oddac i skad wie ile? ze swojego portfela? xD nie badz smieszny. Urologia jest tak beznadziejnym oddzialem ze naprawde odpuscmy juz im te tv. Troche zrozumienia a nie "jam jest klient mnie sie nalezy i skaczcie przy mnie na kazde zawolanie" #!$%@? ze takich klientow jest 50 a one 3
z czego ma oddac i skad wie ile? ze swojego portfela? xD nie badz smieszny.


@Musiek_: człowieku ty tak serio? tak cie prl przeżarł? ona jest taką kelnerką, obsługą, klient został #!$%@? na pieniadze, klient dostaje kase z powrotem

klient zamówił telewizje > nie dostał > klient chce kase z powrotem bo nie dostał tego za co ZAPŁACIŁ > z kim miał klient gadać? z dyrektorem szpitala?

serio powiedz mi??? z
@KotletyMielone: całkiem na serio. Prl mnie nie przeżarł bo nie miał możliwości. W szpitalu w którym wiem jak to działa jest telewizja która (system) należy do szpitala i jeśli powiedziała mu że serwisant nie pracuje to przyjdzie jak będzie pracował więc może trzeba jednak na niego poczekać i z nim rozmawiać a nie wylewać swoje żale na pielęgniarkę która wie jak ci wbić igłę w dupe a nie naprawić tv? Ominę
W ogóle nie rozumiem czemu ona miałaby mu oddać pieniądze z własnej kieszeni


@Musiek_: gdzie tak napisałem typie żeby pielęgniarka oddawała pieniądze??? szkoda dyskusji z toba, masakra... jak gość zapłacił za telewizje to ty myślisz że pielęgniarka wsadziła sobie do kieszeni ???

odpowiedz typie na pytania

a) czy należał mu się zwrot pięniedzy? (chyba tak bo zapłącił i nie dostał TV)
b) z kim miał rozmawiać o tym (chyba z obsługą
@KotletyMielone: a) oczywiście
b) powinien nalegać na numer serwisanta jeśli nie dostał i z nim rozmawiać, a nie krzyczeć o hajs do pielęgniarki
c) no dzięki że się zgodziłeś więc po #!$%@? krzyczeć do niej o kasę. Mediatorem powinien być serwisant, pielęgniarka powinna tylko dać namiar na niego ( albo kogoś kto się tym zajmuje) i ogarnij że ona na serio może nie mieć czasu na ciągnięcie tej sprawy, powinna dać
c) no dzięki że się zgodziłeś więc po #!$%@? krzyczeć do niej o kasę. Mediatorem powinien być serwisant, pielęgniarka powinna tylko dać namiar na niego ( albo kogoś kto się tym zajmuje) i ogarnij że ona na serio może nie mieć czasu na ciągnięcie tej sprawy, powinna dać tylko numer i tyle.


@Musiek_: zostaw ten telewizor i odpowiedz z kim miał rozmawiać o zwrocie pieniedzy bo na pewno nie z serwisantem
@KotletyMielone no na pewno nie z pielegniarka tylko jesli telewizor faktycznie sie by #!$%@? na amen to gadasz z kims kto go przyjdzie naprawiac co robic dalej z kasa ktora przepadla ale litosc boska nie z pielegniarka xD