Wpis z mikrobloga

  • 863
Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do łóżka i nie możemy się ruszać.

Opłaciliśmy sobie telewizor by mieć chociaż co oglądać - nie minęło 20 minut jak TV się zawiesił, a opłaciliśmy 12 godzin.

Zawiesił się podczas zmiany kanału, nie reaguje na pilota - gdy wyprosiliśmy od pielęgniarek nr telefonu do firmy która montowała TV, usłyszeliśmy że serwisant nie przyjdzie, bo o tej godzinie nie pracuje, a gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy że jesteśmy niepoważni.

Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zielonagora #szpital #chamstwo
Heck_2 - Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do ł...

źródło: comment_RehwhxCzgAum3SjyIvmpFpUgcKYBmaxr.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@Heck_2: Powiedz jej że to ona jest niepoważna i żądasz zwrotu pieniędzy albo telewizji za którą zapłaciłeś, albo niech napisze Ci na piśmie dlaczego tego zwrotu nie dostaniesz i to podpisze, męcz aż dostaniesz jedno z tych 3.

Ja to bym gwałcił przycisk do wzywania pielęgniarki aż do skutku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@daaniel121 Ze mną?
Trafiłem w niedzielę w nocy tutaj z atakiem kołki nerkowej.

Mieli mi usuwać kamień operacyjnie, ale się nie udało. No i teraz leżę i dogorywam. Zobaczę co mi jutro powiedzą.
  • Odpowiedz
gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy że jesteśmy niepoważni.


@Heck_2: Kręć gównoburzę, i tak leżysz i się nudzisz to przynajmniej ciekawie będzie.
  • Odpowiedz
@Heck_2:
Wychodzisz ze szpitala- bierzesz pod pachę telewizor.
Pielęgniarka drze japę, karzesz się je zamknąć i zadzwonić do firmy która montowała TV.
Jak będzie ci kazał oddać telewizor to mu powiesz, że jest niepoważny.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heck_2: Ale co ma biedna pielęgniarka wspólnego z telewizorem? I niby z czego ma Ci oddawać pieniądze, z własnej kieszeni?
Serwisant nie pracuje to nie pracuje, przyjdzie jutro.
A o zwrot kasy piszesz ewentualnie w jakimś zażaleniu do szpitala po wyjściu.
  • Odpowiedz
@Shyvana: ja bym się spodziewał że albo może dokonać takiego zwrotu albo skieruje do jakiejś kasy szpitalnej albo cokolwiek, kurde, innego niż wyzywanie od niepoważnych.
  • Odpowiedz
gdy wyprosiliśmy od pielęgniarek nr telefonu do firmy która montowała TV

@Shyvana: @noekid: @Mawak: skoro wyprosili numer, to znaczy że go dostali i skontaktowali się z firma, która ich olała. Czytać ze zrozumieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz