Wpis z mikrobloga

  • 863
Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do łóżka i nie możemy się ruszać.

Opłaciliśmy sobie telewizor by mieć chociaż co oglądać - nie minęło 20 minut jak TV się zawiesił, a opłaciliśmy 12 godzin.

Zawiesił się podczas zmiany kanału, nie reaguje na pilota - gdy wyprosiliśmy od pielęgniarek nr telefonu do firmy która montowała TV, usłyszeliśmy że serwisant nie przyjdzie, bo o tej godzinie nie pracuje, a gdy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy usłyszeliśmy że jesteśmy niepoważni.

Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zielonagora #szpital #chamstwo
Pobierz Heck_2 - Leżę na urologii z jednym towarzyszem niedoli - oboje jesteśmy przykuci do ł...
źródło: comment_RehwhxCzgAum3SjyIvmpFpUgcKYBmaxr.jpg
  • 97
@Heck_2: Niech ci ktoś z domu przyniesie kabel zasilający do TV i zobaczy czy nie da się obejść tego #!$%@? zabezpieczenia. W obu szpitalach w których byłem ta skrzynka tylko i wyłącznie przerywała zasilanie, więc drugi kabel robił robotę. (na szczęście gniazdko było blisko). Trzeba tylko uważać na tych gostków co chodzą i zbierają kasę ze skrzynek, bo może być dym - dlatego w soboty oglądaliśmy legalnie ( ͡° ͜
@Heck_2: Miałeś wcześniej kamień na nerce, czy to pierwszy raz? Miałeś rozbijanie laserem? Udało ci się samemu wysikać? Jaki typ kamienicy? Mam kamienie od 3 lat. Dzisiaj w tym okresie trzeci nawrót. Nie miałem wcześniej rozbijanych, walczę by samemu wysikać, tak jak poprzednie dwa razy. Znam ból i wiem co przechodzisz. Trzymaj się!