Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Levis ma takie spodnie, wlasnie dla cwiczacych i takich ca maja rozbudowana lydke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapomnialem tylko jakie to jeansy ale mam je w domu wiec wieczorem moge Ci podac :)
@DywanTv: Norma w biodrach 3 rozmiary za duże, w nogawce idealne. Dodaj pasek i wychodzi taki totalny szajs na biodrach, ale przykryj koszulką i jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście mowa tu o spodniach typu jeans etc. W dresach to łatwo znaleźć dobry rozmiar. No i dodatkowo jak się wyrasta, lub redukcja mocno.. :D
@piesnababy: Tak, ale nieśmiałe początki na razie. Zszedłem z wagi i mi dość potężne (stosunkowo) nogi zostały + mam je krótkie. Zgubiłem blisko 20 kg (i urosłem 6 cm, więc to jakby więcej kg, jeśli chodzi o BMI). Mam jeszcze kilka do zrzucenia, ale to już grosze.
@easy_tf: Jeśli cena 220+ ci nie przeszkadza.
Nie jestem specjalnie zamożny. Nawet nie zarabiam na siebie. Uczę się. Dotychczas chodziłem w ciuchach z lumpeksu albo targu :/
@DywanTv ja tydzień temu byłem w crossjeans, od wejścia powiedziałem że szukam jeansów rozciagliwych bo mam duże uda o w pasie niemam zwisajacego brzucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) kobieta obrazu mi dała kilka par do sprawdzenia. I tak po 20 minutach od wejścia stałem przy kasie z dwoma parami spodni, cała zabawa kosztowała mnie 200zl. Byłem też w wranglerze i była tylko jedna para za 300zl! która pasowała