Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób bywających/mieszkających w #barcelona i kibiców #fcbarcelona, którzy byli na meczu w Katalonii.

9 września jadę na tydzień właśnie do tego miasta i tak się składa, że 11 września Barcelona gra z jednym z klubów, które darzę sporym sentymentem - Deportivo Alaves. Na mecz ten chciałem się wybrać. I tu pytanie właśnie: Czy przed meczem bez problemu kupię bilet bez żadnych kart kibica czy innego #!$%@?? Czy trzeba bilety kupować jakoś specjalnie wcześniej?

#pilkanozna
  • 17
@burzovsky: na taki mecz spokojnie kupisz bilet w kasie przed meczem. Musisz mieć kartę bankową i dowód osobisty.
Co ciekawe nie zawsze można kupić bilet np dzień przed meczem. Albo internet albo w dniu meczu.
Na ten mecz i tak pół stadionu będzie puste.
@burzovsky: to spokojnie możesz kupić bilety przez internet i wtedy dostaniesz je w PDFie na maila, dostępne będą 2 lub 3 tygodnie przed meczem, bo wtedy też będzie podany dokładny dzień i godzina rozegrania meczu, na narazie jest podane w jakich dniach rozegrana będzie kolejka.
Skoro jedziesz pierwszy raz to bilet kupowany w kasie jest lepszą pamiątką
@burzovsky: tak jak pisze fejkowy. Na mecze z takimi rywalami nie ma najmniejszego problemu. Byłem kilka lat temu na meczu z Racingiem Santander (do dzisiaj mam szalik Racingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i bilety kupowali na miejscu.
@burzovsky: ja kupowałem przez internet wcześniej i miałem coś tam w PDF. Poszedłem do kasy i dostałem papierowy (który wyrzuciłem na początku roku bo wyblakł)

ps. ja też nie jestem kibicem barcelony. Wręcz przeciwnie - Real ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krojcol: Ja ani tego ani tego. W ogóle w europejskiej piłce nie mam jakiegoś takiego faworyta. Tylko Ekstraklasa. :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lubiłem kiedyś bardzo Chelsea ale za czasów Gianfranco Zoli i ekipy. Teraz gardzę.
@burzovsky: spoko, spoko. Bardziej bije do tego, że generalnie to oni to mają w dupie. Siedziałem sobie w szaliku przeciwnej drużyny (która notabene dostała 4-0 w dupę) i nikt nic nie mówił :) Mam nawet fotę z kibicami Racingu :)
@krojcol: tak, tam na stadionie jest duża toleracja i kultura osobista, ale cierpi na tym troche widowisko bo najczesciej kibicowanie na camp nou sprowadza sie do bicia braw po ładnych zagraniach