Wpis z mikrobloga

@Pawci0o: A ja myślałem, ze to RX 480 od ASUSa w wersji Strix jest głośny. I już Asusa o spartolenie chłodzenia obwiniałem (przynajmniej jest chłodniejszy trochę). Wychodzi na to, ze tych RXów to się nie da schłodzić bez suszarki. Teraz wiadomo dlaczego Polarisy to tylko niski i średni segment. Jak by na Polarisie zrobili kartę z wysokiego segmentu to ja nie wiem czym by ją trzeba było schładzać.
@lerner: tak, ta karta to Radeon Pro Duo, i jest dwurdzeniowa, więc chyba możemy jej wybaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza, że raczej nie jest do zwykłego grania, a do bardziej profesjonalnych rzeczy, typu tworzenie gier
@Jurigag: A jak jest dotychczas? Większość gierek pisanych jest pod Nvidie, nawet te, które sponsoruje AMD często lepiej działają na kartach zielonych. Piszę to jako fanboj i posiadacz karty AMD.
Nie zawsze, potwierdzają to zresztą testy. Często 1060 wyprzedza 480.

PS. Gimbusiarskie "xD" powoduję, że kończę tutaj dyskusję, bo z trollem pisać nie ma sensu.
@RoyKeane: referencyjne modele 480 ma taki sam wynik, a jest to karta tańsza, poza tym 1060 sama w sobie jest kartą szybszą od 480, nie wiem o co się tutaj kłócić, poza tym ashes to benchmark