Aktywne Wpisy

kepak +5
#olx #januszebiznesu
Wyczuwam tu jakiś wał, zetknął się ktoś z czymś takim?
PS. Nie to, że bym w to szedł, wole nie sprzedać niż zrobić jakąś krzywą akcje.
Wyczuwam tu jakiś wał, zetknął się ktoś z czymś takim?
PS. Nie to, że bym w to szedł, wole nie sprzedać niż zrobić jakąś krzywą akcje.
źródło: IMG_7676
Pobierz
Tortcebulowy +429
Niesamowite, że w takie Curacao wychodzi bez kompleksów na reprezentację Niemiec, a my w meczu towarzyskim spinamy się na drugi skład Nigerii i ledwo ugrywamy remis XD
#mecz
#mecz




Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)
Jak chcesz mieć benchmark to sprawdzasz roczną stopę zwrotu, a tak to jest tylko walenie konia
źródło: image
Pobierza pozatym nie jestesmy tutaj dla pieniedzy
źródło: 1000003907
Pobierzźródło: F43kqCnaYAAbQCc
Pobierz