Wpis z mikrobloga

#gielda

Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.

Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M7RoyalMadrid: Ja zacząłem aktywnie inwestować w zasadzie od końca 2024, tak więc za poprzedni rok jakieś 32000 (+45%), za obecny 22000 (+20%) + tyle samo niezrealizowanego. Dopiero też od tego roku wpłacam tam większe pieniądze, staram się min. 10k miesięcznie na portfel przelewać.
  • Odpowiedz