Wpis z mikrobloga

@domenacom: mam, jeżdżę, polecam - jest bardzo przewiewny, przyjemny w utrzymaniu z wyjątkiem czyszczenia górnego wlotu z owadów (a wpada ich znaczna liczba - polecam sprężone powietrze). Bardzo szeroki wizjer, wydajny pinlock. Co jeszcze chcesz wiedzieć?

Co do głośności - zależy na czym jeździsz i jak idzie strumień powietrza, więc na każdej maszynie będzie inaczej, ale to w każdym kasku. Ja nie narzekam.
@domenacom: M - musisz mierzyć, bo byłam przekonana, że będę miała większy. No i policzki tylko Ci się mogą uleżeć, a reszta musi być idealna, bo się nie dopasuje.
@domenacom Potwierdzam słowa @katera, bo mam identyczne odczucia. Najlepiej weź kask na jazdę testową, bo możesz się zdziwić - zrobiłem w swoim ponad 12kkm i nie jest w najmniejszym stopniu luźniejszy. A z dopasowaniem kasku do głowy bywa różnie. Ja za każdym razem muszę poprawiać uszy, bo jest bardzo wąski otwór i się zaginają, a nie jestem plastusiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@domenacom: To jedź. Po pierwsze Shoei jak i parę innych kasków ma wąski otwór i będzie problem z zakładaniem mimo dobrego rozmiaru wnętrza. Po drugie Shoei jak pamiętam miał jako jeden z niewielu kilka rozmiarów wyściółek na policzki (nie jestem pewien czy w tym modelu też) i przyzwoity sklep powinien Ci je dobrać.

A, mój kolega narzekał na hałas i słabą wentylację.

Gx