Wpis z mikrobloga

Hej.
Zastanawiam się nad pracą w Lublinie jako Tester lub tester automatyczny ( w przeciągu kilku miechów na pewno). Ogólnie nic mnie tutaj nie trzyma po za tym, że lubię to miasto, tutaj się urodziłem i w sumie chciałbym na razie mieszkać. Przeszedłem pierwsze etapy rekrutacyjne w kilku firmach jednak ile tutaj w Lublinie taki tester może zarabiać na start i do 2-3 lat stażu? Kompletnie się w zarobkach nie orientuje a nie wiem ile wołać. Mam trochę doświadczenia z czasu studiów jako programista, płatne staże, praktyki itp. po prostu lubie testowanie i tyle jednak warunki finansowe są równiez ważne ;)

#lublin #testowanieoprogramowania #it #tester
  • 11
@Homunculus: jakies 2 lata temu (z haczykiem) mając kilka miesięcy expa, byłem w LBN na rozmowie na manuala i 2k na rękę zostało bez problemu zaakceptowane. Moim zdaniem na początek wołaj 2500-2800 zł.
@Homunculus: hmm ja bym stawiał bez doświadczenia ok 3k a z doświadczeniem 5 - 8k. Z doświadczeniem to wiem, bo znajomy ma właśnie takie. Tylko te stawki to rekrutacja przez linkedin
@Homunculus:
Tez szukam jako pierwszej pracy w branży tester/tester auto. i z tego co byłem na kilku rozmowach to sporo ludzie się na to pcha. Rekord to 30 osób na jedno miejsce i strasznie mnie to zdemotywowało :P Zazwyczaj zatrzymuje się na ostatnim etapie rekrutacji czyli przechodze testy i rozmowy pozytywnie, ale i tak ostatnie słowo należy do lidera zespołu w którym ma się pracować. A to sporo pole do przekrętów
Nom Lublin. Jak coś to w Comarchu teraz potrzebują i tam własnie też przeszedłem wszystkie etapy tylko zatrzymałem się na decyzji lidera.


@pioterhiszpann: A w Comarchu da rade wyciagnać 2500zl netto? Slyszalem ze tam strasznie juhowo płacą
@Homunculus:
Powinno się dac bo z tego co pamiętam w tej ankiecie co wypełniałem to najniższy przedział jesli chodzi o wypłate to było 2000-3000zł. Pierwsza umowa i tak na 3msc jest więc po tym czasie zazwyczaj podnoszą pensje. To jest konkretnie to ogłoszenie - Link