Wpis z mikrobloga

@arkadikuss: warto by było zrobić pewne usprawnienie, wrzucić spis treści na poczatku w ktorym pojawiłyby się aktywne okna otaczające dany tytuł by można było obejrzeć to co interesuje dana osobę bo masz strasznie rozciągnięte czasowo materiały których nie chce sie oglądać do końca, mam na mysli poszczegolne materiały tworzące całość.
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Fajny masz głos. No nie ty jeden, ale zawsze zazdroszczę, chciałbym mieć taki "radiowy". xd Fajna seria i ogólnie dobry pomysł. Jeśli mogę coś skrytykować, to imo trochę za długie odcinki. Ale z drugiej strony dzieje się tyle, że przecież trudno zrobić krócej. xd Ale jednak, takie materiały podobno trzeba skracać jak najbardziej się da, np. na początku podczas mówienia o grach z Humbla dałeś takie długie przerwy z trailerami
  • Odpowiedz
Jeśli mogę coś skrytykować, to imo trochę za długie odcinki.

@Reality: @arkadikuss: W mojej opinii jest idealnie. Krótsze odcinki powodowały by konieczność wrzucania materiałów częściej, a tak fajnie się to ogląda i długość jest ok.
  • Odpowiedz
@feniks_pn: no chyba jednak #!$%@? się znasz na yt. poczytaj statystyki ile przeciętny widz poświęca na oglądanie poszczegolnego materiału i jaki wpływ na oglądalność ma długość materiału.
Nikt, ABSOLTUNIE NIKT z topowych i czołowych youtuberów nie ma materiałów dłuższych niż 8-10min.
Bez względu na to czy to nowinki techniczne jak NCIX czy Casey Neistat który pokazuje swoje daily life czy nawet tutoriale makeupowe.

@chciwykrasnolud:
@arkadikuss:
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: za to widać, że Ty jesteś na bieżąco. Książkowy trollu.
Tygodniowy przegląd tygodnia to tygodniowy przegląd tygodnia. Arkadikuss zbiera konsekwentnie swoją widownie, nie nagrywa co dziennie, więc długość jest ok. Jakbyś wysilił się chociaż minimalnie to zobaczyłbyś że większość jego przeglądów właśnie 10 minut trwa. A jak jarają Cię 3 minutowe śmieszne filmiki na jutubie to spadaj do swoich vlogerów, gimperów czy innych ameb umysłowych. Markę się tworzy jakością.
  • Odpowiedz
aktywne okna otaczające dany tytuł by można było obejrzeć to co interesuje dana osobę


@AmonGoeth: nie jestem pewien jak to teraz działa ale swego czasu liczył się % obejrzenia filmiku do statystyk i miał on znaczenie do monetaryzacji więc mało opłacalne rozwiązanie. Tzn wygodne dla użytkownika ale nie wiem czy opłacalne dla twórcy.
  • Odpowiedz