Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj byłem w Żelazowej Woli i uświadomiłem sobie jak brzydkie są polki. Przez to że jest teraz #sdm to bardzo dużo było tam młodych murzynek, hindusek, włoszek, hiszpanek itd. Wszystkie z zagranicy zadbane, ładne no po prostu cudo. A polki? Grube, brzydkie a jak jakaś z twarzy nie odstraszała to w oczach aż widać było ten jad i nienawiść do wszystkiego. Oddałbym wszystkie polki za jedną włoszkę.
#zwiazki #sdm #rozowepaski #polki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
KK: No co Ty #!$%@?.... jak do mnie do miasta przyjechała ta cała banda i wyszedłem na miasto to na żadnej oka nie było można zawiesić... A już widząc nasze polskie dziewczyny rozstawione w grupkach kierując pielgrzymów blask i piękno biło z każdej strony

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

IskrzacaPantera: Śmierdzi zarzutką do wywołania gównoburzy pt. "A Polki to są złe".
W każdym kraju znajdą się ładne i brzydkie. Nas Polaków pociąga ta inność. To normalne.

Mi osobiście imponuje ich podejście do życia. Są radosne, może się wydawać, że nie przejmują się za bardzo dobrami przyziemnymi i mają w dupie czy będą zarabiać 15k czy nie. Szczerzą się jak głupie do sera na każdym kroku, co akurat jest piękne, mimo
OP: @KK Może ja mam takiego pecha ciągle ale niestety ładne i miłe polki są jak jednorożce praktycznie.
@IskrzacaPantera To nie jest niestety zarzutka mogę nawet wrzucić zdjęcie tej Żelazowej Woli na potwierdzenie. Po prostu jak widzę ten jad w oczach polek i nie wspominam już jak bardzo zaniedbane są to robi mi się po prostu smutno.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

Niecebulak: Żadna polka cie nie chce, więc zostaje ci tylko je oczerniać i idealizować jakieś panny na wakacjach które przyjechały tu na tydzień więc u nich też nie masz szans mimo ze są łatwiejsze niż złapanie słońca na bahamach bo nie są wychowane w kulturze "seks jest zły" i mają wyższy przebieg niż pasat z lat 90.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop