Wpis z mikrobloga

88 644,11- 20,55 = 88 623,56

Udało się! Czwarte podejście i pętla grzechyńska zaliczona! 400m przewyższeń, ponad 20km. Pogoda super - zaspałem i ruszyłem dopiero o 8:30, ale Słońce było za wysokimi chmurami i nie czułem się jak na patelni. Tempo nawet znośne - 5:17min/km, spodziewałem się słabszego, tym bardziej że od miejsca w którym ostatnio spuchłem było jeszcze sporo pod górkę. Potem faktycznie szalony bieg z górki, potem spokojnie do 16km i wtedy wredny podbieg - tylko 200m długości a z 5:10 średnia poleciała na 5:12 :) Potem już luzacko i niedbale, dlatego tak mi potem poleciała średnia. Pod koniec przerwa na zakupy w kicku (polecam, fajny sklep :) i ostatnie 2km do domku. Dawno mi tak śniadanie nie smakowało :)
Runkeeper oczywiście totalnie popsuł wykresy przy zapauzowaniu, tylko wysokość i puls jakoś wyglądają..

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie
Pobierz enron - 88 644,11- 20,55 = 88 623,56
 
Udało się! Czwarte podejście i pętla grzechyńs...
źródło: comment_up80xcUVLXxOkXSTGuIdwVgfHVVsOILZ.jpg
  • 9
@enron:

mam pytanie do Ciebie mirku, jak tam wygląda trasa którą przebiegłeś pod względem asfaltu? Jest tam możliwość żeby pojeździć na longboardzie? Pamiętam, że ktoś mi polecał okolice Suchej :)
@bkwas: asfalt całkiem niezły, aczkolwiek trochę bym się bał ze względu na dużą ilość zakrętów z kiepską widocznością i niezerowy ruch samochodów. Inna sprawa, że w porównaniu do okolicznych dróg jest tam wyjątkowo spokojnie. Dziś rano aut spotkałem tyle że na palcach dwóch rąk bym policzył. A trasa faktycznie fajna i stroma :)
Zapytaj @vicher62 - on tam mieszka :)
@fiszasty: no w sumie tak się przyzwyczaiłem - zawsze biegam przed 5 rano, więc rzecz jasna na czczo. Tym samym jakoś generalnie nie czuję potrzeby jedzenia czegoś przed biegiem - raczej wolę sobie potem leniwie zjeść śniadanie :) Mój rekord to 25km, też nie czułem specjalnie głodu...
@enron: Dzięki, przejadę się tam kiedyś bo nie mam daleko, a szukam takich miejscówek. O ruch się nie martwię bo zaprzęgnę kumpli z walki talki i będą mnie najwyżej ostrzegać, albo tamować ruch na minutę czy dwie :)
@enron: O ruch się nie martwię bo zaprzęgnę kumpli z walki talki i będą mnie najwyżej ostrzegać, albo tamować ruch na minutę czy dwie :)


@bkwas: tak myślałem.
Polecam jeszcze (a może nawet bardziej) ulicę Górską w Suchej Beskidzkiej - szalona droga z samego szczytu Cyganówki aż do poziomu rzeki, szalenie stroma i bardzo pusta :)
@enron: chcesz żebym się zabił? : DDD

Dzięki, sprawdzę też, na razie i tak muszę popracować nad umiejętnościami przed stromiznami ( ͡° ͜ʖ ͡°)