Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na #glupiewykopowezabawy
Jakie byly najdziwniejsze rzeczy jakie dowiedzieliście sie ze Wasz chlopak/dziewczyna/maz/żona robi a zauważyliście je dopiero o tym jak razem zamieszkaliście?
Inb4 nie myje kubków octem
Zacznę:
-nie umie smarkac(wydmuchiwac nosa)
-po numerze dwa podciera sie na stojąco
-jeśli je kilka kanapek to wszystkie musza być takie same
#zwiazki #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj niebieski jesli zdejmie.skarpetki ktore przykladowo nosil wczesniej 2 godziny a pozniej jeszcze jednak gdzies wychodzi to zaklada nowe. Nie ma takiej opcji zeby zalozyl tamte nawet na minute.
  • Odpowiedz
  • 22
@dziewczyna-z: mój za to robi tak ze np wraca z pracy, przebiera bokserki, siedzi w nich trochę, bierze kąpiel, po kąpieli zakłada nowe na noc i potem wstaje rano i znowu zakłada nowe ... Mojej mamy facet za to po pracy ściąga skarpetki siedząc na kanapie, rozkłada je równo i kładzie obok siebie takie brudne rozłożone ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kaczo: @ludzik: @jnscarlet:
Co do dopijania do końca- ja mam takie wytłumaczenie- w Lublinie jest wapienna (chyba) woda, jeśli nie używa się filtrów to w herbacie czy kawie na dole zostaje właśnie ten osad. Kilka razy się zapomniałam i potem zgrzytało między zębami. I został mi taki nawyk niedopijania, mimo, że od jakiegoś czasu filtruję wodę.
  • Odpowiedz
  • 1
@potocko nigdy nie zamyka np pudełka z herbatą, szafek kuchennych, pudełka z przyprawami no po prostu pozwala aromatowi s--------c do woli Xd
  • Odpowiedz
@potocko: mój różowy dziwnie zmywa naczynia. Zamiast nakładać płyn na gąbkę, to obok zlewu stoi szklanka z roztworem płynu i wody, w którym macza gąbkę. Byłoby spoko, bo oszczędność płynu gdyby nie to, że po pewnym czasie w szklance zbiera się syf typu drobne kawałki marchewki i roztwór zaczyna przypominać pieniący się krupnik, a mnie skręca na ten widok, bo jak ja zmywam, to naczynia są sterylnie czyste.
  • Odpowiedz
@dziewczyna-z: moj robi identycznie z skarpetkami nawet jak ubierze je na 7 minut do przykladowej biedronki, sciagnie i juz ich nie zalozy.

Bierze prysznic dokladnie 5 minut przed wyjsciem, mysli zr jak go wezmie z 15-20 minut wczesniej to sie mega ubrudzi spoci nie wiem :))))
Uwielbia mieszac, jak cos gotuje/gotujemy to stoi i nawet gdy to nie jest konieczne miesza, on by nawet wode na makaron stal i mieszal
  • Odpowiedz
@potocko
- nie potrafi używać noża prawą ręką + widelca lewą.. zawsze na odwrót.
- wiesza rolkę papieru odwrotnie
- najpierw smaruje kanapkę/bułkę masłem/margaryną a dopiero później nutellą ()
#truestory
  • Odpowiedz
Moja różowa generalnie nie lubi mocno słodkich ciast ciastek itp, a kiedy robic sobie zwykle cornfleksy z mlekiem to posypuje to przynajmniej łyżeczka cukru ()
  • Odpowiedz
no podcieranie na stojąco jest bez sensu, jak siedzisz to wszystko jest "na wyciagnięcie ręki" a na stojąco musisz ten papier se wciskać jak kretyn, kompletnie nie rozumiem


@potocko: a co, mam wsadzac reke do muszli xD od przodu i jezdzic sobie p-----m po przedramieniu? Czy moze maksymalnie posunac sie na desce do przodu zeby wsadzic reke do muszli xD od tylu i jezdzic p-----m po kiblu od srodka?
  • Odpowiedz