Wpis z mikrobloga

ziomeczku jak tam tak ci sie podoba, to na drugi raz jak bedziesz w japonii, ogarnij sobie jakis workaway, i za male pieniadze mozesz i 3 miesiace tam siedziec, a noz poznasz w tym czasie jakas fajna japonke:) powodzenia!
Jak sie mieszka w Japonii i tu pracuje to juz tak rozowo nie jest. Ja juz 5 rok tu siedze i chetnie bym wrocil do Polski :p Juz za 2 miesiace lece do Polski na 2 tyg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TenNorbert: Jak tylko na rok to polecam Japonie - duzo nowych doswiadczen. Gdzies tak po roku zaczyna sie irytacja ;P Mija po jakims kolejnym roku. Potem to juz bez znaczenia, ze sie jest w Japonii. Duzy plus to mozliwosc pozwiedzania innych krajow z poludniowo wschodniej Azji jak sie tu juz jest. Zarobki sa w miare ok. Japonczycy nie sa jakimis podroznikami, wiekszosc to nawet poza miejsce zamieszkania przed 60 rokiem nie
@TenNorbert: tego Ci życzę :) Ja sobie tez obiecalem powrot ale czuje ze bedzie ciezko 28 lat na karku trzeba myslec o swoich 4 scianach ciagle psuje mi sie auto :D ciagle cos ... cosntam uzbieralem ale jak juz mam leciec to na dłużej ;) zle nie zarabiam ale jest po prostu ciezko :) kasa jest tu najwiekszym problemem do tego jen strasznie w górę ;) nawet mam specjalna puszke "