Wpis z mikrobloga

Mirki, co ten @C3po to ja nawet nie. Jak obiecał, tak zrobił i przysłał mi słoiczek pełen ambrozji(czyt. gęsty i aromatyczny sok z czarnej porzeczki).
Ale to nie koniec, bo przysłał mi też drugi słoiczek tejże samej ambrozji, a gdy spróbowałem, to poznałem, że żaden dodatek nie byłby lepszy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki, pijcie ze mną kompot, albo lepiej sok porzeczkowy, jeśli tylko macie. Trzeba wypić zdrowie dobrego Mirka, najprawilniejszego z prawilnych, @C3po ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponieważ, już zbyt wiele dostałem od dobrych Mirków, a @reflex1 zapowiedział, że dostanę jeszcze pocztówkę, to sam czuje potrzebę by coś rozdać.
Spośród plusujących wylosuje szczęśliwca, któremu zafunduje cokolwiek ze #steam do 7 euro(jeśli przekroczy o jakieś centy to też ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), zrobiło się więc takie #rozdajosteam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Losowanie po około 24 godzinach.
Kiedyś zrobię cos większego ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wielkie dzięki @C3po, trzymaj się Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@C3po: nie otwieraj spoilera


Polecam tego użytkownika ()
Nie szczędził taśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #thebestofmirko(bo prawilny mirek! ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #gotujzwykopem #chwalesie #tylkomirko #866cb1955b0621617f97a83044efc453
Dpdp - Mirki, co ten @C3po to ja nawet nie. Jak obiecał, tak zrobił i przysłał mi sło...

źródło: comment_0Cd0LtfhRLYpzXvhN6N28DZ1ZD9LozHo.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Jeśli mieszkałbyś w mojej okolicy to mogę obdarować połową słoiczka, a może nawet całym, ale z wysyłką to już średnio bom bankrut obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz