Wpis z mikrobloga

Poznałem na Woodstocku idealną dla mnie kobietę, spędziłem z nią tylko jeden dzień i noc a od tego czasu nie myślę o niczym innym. Jest pełna pasji, miłości i takiej swoistej dobroci, sporo podróżuje, kocha muzykę oraz teatr z wyglądu jest skromnym ideałem każdego faceta, mógłbym z nią konie kraść, #!$%@? wszystko bym dla niej ukradł ale...


Dajcie z plusa albo i ze dwa na pocieszenie...

#feels #zwiazki #rozowepaski #woodstock #smutnazaba
  • 48
@stopynarozdrozu: Moja też miała. Ja okazałem się lepszy. Z mentalnością dżentelmana ustępującego z drogi innym nic nigdy nie osiągniesz i w końcu znajdziesz różowego, którego nikt nie chciał, ożenisz się bo trzeba i resztę życia będziesz fapował do tych paru fotek, jakie masz z obecną miłością. Kiedyś złamiesz serce obu. Good luck.
@stopynarozdrozu: Na początek się uspokój i weź poprawkę na to, że jej tak naprawdę nie znasz. Po jednym dniu znajomości każdy może się wydawać materiałem na wspanialego partnera czy przyjaciela, ale czas to weryfikuje. Potem oceń realnie szanse na to, byście byli razem. Zaproponuj coś i zobacz, czy ona też jest chętna. Dbaj o tę znajomośc, ale też nie przesadzaj z zaangażowaniem.
@stopynarozdrozu: jak słusznie wiele osób już zauważyło - zwróć uwagę na to, że teoretycznie będąc z kimś innym, spedzala w sposób dość jednoznaczny czas z Tobą.
Na pewno chcesz być z kimś, dla kogo wierność w związku nie stanowi za bardzo żadnej wartości?

Bo jeśli z kimś jest faktycznie, to średnio świadczy o niej to, co robiła z Tobą. Nawet jeśli było to tylko całowanie..
spędziłem z nią tylko jeden dzień i noc

Jest pełna pasji, miłości i takiej swoistej dobroci, sporo podróżuje, kocha muzykę oraz teatr


@stopynarozdrozu: O mój borze zielony, bądź nam listościw.

To jest zwykła, pospolita dziewczyna. Tzn. przyznaję, że ma tendencje do rakotwórczości z przerzutami, skoro "teatr to jej Pasja przez wielkie Py!", ale takiego różowego to w każdym sklepie z różowymi znajdziesz. Weź zimny prysznic. 300 km tłuczenia się co tydzień,
Zaryzykuj i jedź! Porwij ją jak cygan (chyba że jesteś cyganem to poprostu bądź sobą). Lepiej dostać kosza niz żałować do konca życia że sie nie spróbowało .
@MasterSoundBlaster:

Nie ma w istocie czegoś takiego jak Sztuka. Są tylko artyści. Kiedyś byli to ludzie, którzy brali do ręki kawałek kolorowej gliny i szkicowali kształt bizona na ścianie jaskini. Dzisiaj niektórzy kupują farby i projektują tablice reklamowe, robili i robią wiele innych rzeczy. Nic nie przeszkadza w nazwaniu tych wszystkich czynności sztuką, jeśli tylko się pamięta, że takie słowo może oznaczać zupełnie różne rzeczy w różnych czasach i miejscach, i