Wpis z mikrobloga

Cześć,

Tura druga i ostatnia.

Mam małe ogłoszenie. Jesteśmy 5 osobowym teamem, szukamy grafików, którzy chcieliby z nami podłubać #gamedev , czysto hobbistycznie.

Aktualnie robimy grę arcade w klimatach retrowave, także 80s motzno. Szukamy grafików 2d, 3d, ilustratorów, designerów, animatorów i po prostu artystów. Jeśli tylko masz czas coś porobić po pracy od czasu do czasu albo nie pracujesz ale masz co najmniej 17 lat, za to mnóstwo ambicji do robienia gier komputerowych, to wal do mnie ze swoim dorobkiem graficznym. Jeśli akurat nigdy nie robiłeś nic do gier, ale chciałbyś, to wystarczy, wszystkiego się nauczysz.

Aktualny projekt, to szybki projekt, po tym chcemy po prostu zebrać się razem jako grupa zapaleńców i zrobić coś dużego i na prawdę fajnego. Także jeśli szukasz grupy, masz jakieś fajne umiejętności, to pisz do mnie.

Żadnych restrykcji ani wielkich wymagań, jeśli tylko wpasujesz się stylem lub masz coś ciekawego do zaoferowania, to będzie elegancko. Z dostępnością też jest luz, jeśli dasz radę coś podłubać np. raz w tygodniu, to jest ok.

To nie jest oferta pracy, tylko oferta fajnej pracy zespołowej, robimy co chcemy, a ile zarobimy tyle będzie hajsu, więc nie ma robienia za darmo.

Jeśli masz jakieś pytania, to wal w komentarzach. Jeśli chcesz pytać o szczegóły projektu, to już PW.

Jeśli nie jesteś zainteresowany, to proszę daj plusa, niech to wyskoczy wyżej, może więcej ludzi chętnych to zobaczy.

#rysujzwykopem #grafika #gry #hobby #animacja #3ds #3dsmax #blender #photoshop
  • 5
  • Odpowiedz