Wpis z mikrobloga

Wczoraj spotkałem się byłą z którą byłem 5 lat, odszedłem od niej, a potem i tak spotykaliśmy 2 lata, dość niezobowiązująco. Wczoraj powiedziała, że spotyka się z kimś i raczej idzie to w kierunku czegoś poważnego.

Z jednej strony cieszę się, że tak się stało, bo w końcu sobie układa życie, ale z drugiej strony zdałem sobie sprawę, że nawet poznając przez te 2 lata sporo niewiast - z żadną nie poczułem tej specyficznej więzi, która... nadal nas trzyma i ona też o tym wie, wiec będę musiał definitywnie zerwać kontakt, choć ona tego nie chce.

Znam ja od 7 lat - 1/4 mojego życia. Czuję się jakbym stracił najbliższą osobę - o tym song. Ale wiecie co? Zostało mi jeszcze kilkadziesiąt lat na tym padole i sporo expa do zebrania, więc nie pozostaje nic innego jak powspominać dobre czasy, wziąć się w garść i ruszyć do przodu i tego wszystkim spod tagu #feels i #tfwnogf .

#zwiazki #z----------o #hardcorepunk
Gorasul - Wczoraj spotkałem się byłą z którą byłem 5 lat, odszedłem od niej, a potem ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gorasul: Nie stękaj, od lat wiadomo, stara miłość nie rdzewieje.Nie trać czasu na przeszłość - tej już nie masz, ale myśl o przyszłości a będziesz mial teraźniejszość

  • Odpowiedz