Wpis z mikrobloga

#pytanie
Jest tu jakiś Mirek który potrafi zrobić mapę albo apke w których możnaby zaznaczać obszary? I najlepiej żeby była możliwość przejścia do google street view. Pytam odnośnie wykopowej listy najniebezpieczniejszych miejsc w Polsce.

Wszystkie niebezpieczne miejsca jakie podali wykopowicze znajdują się w komentarzach, pod znaleziskiem ze wcześniej wymienionymi pod pierwszym wpisem na mirko w tym temacie.

Teraz przydałaby się mapa która obejmowałaby te wszystkie nieciekawe dzielnice, osiedla czy ulice. Ja niestety nie potrafię stworzyć takich rzeczy i moja rola się kończy w tym temacie.

Mam prośbę i nadzieje że znajdzie się ktoś chętny stworzyć coś praktycznego, co uratowałoby wiele osób przed potencjalnym pobiciem, skrojeniem czy kupnem mieszkania w patologicznej okolicy. Przekazuje więc pałeczke każdemu chętnemu który może realizacje tego pomysłu przenieść na wyższy poziom.

#patologiazewsi #polska #programowanie #patologiazmiasta #mapa #warszawa #katowice #slask #trojmiasto #lublin #szczecin #bialystok #krakow #poznan #opole #wroclaw #mirkohooligans #olsztyn #lodz #torun #rzeszow
źródło: comment_FEjqHNZLQXUDWtJSbaa0FTXGF0ZFd5Nq.jpg
  • 3