Wpis z mikrobloga

@szirodara: ogólnie jak jest czysta wygląda obłędnie, wszyscy się dziwią że gazowa, a co do minusów to nikt mi tego podłączyć nie chciał, ale mam rok czasu już może się oswoili z technologią. Ogólnie brudzi się i nie ma czym tej sadzy umyć, poszorujesz za mocno i będzie porysowana. Więc jest brudna, cóż. Wydaje mi się, że gotowanie wody trwa dłużej niż normalnie. Chyba warto kupić wyłącznie dla szpanu i
  • Odpowiedz
@g00di: co prosze? Jaka sadza??

Tutaj masz pelne czyszczenie: www.solgaz.eu/czyszczenie

A material jest TEN SAM co we wszystkich indukcjach na rynku. My mamy np. tę ceramikę którą ma Bosch

@szirodara:
  • Odpowiedz
@BackToTheFuture: @SOLGAZ: Sadza wokół palników, ale problem jest na tym polu odstawczym, gdzie są nadrukowane linie, masakra. Już chyba wszystkiego próbowałem. CIF + gąbka nie daje rady. Oszczędność na gazie wątpliwa (jeśli jest), bo wydasz to z nawiązką na specjalne środki. Porysowałem jak próbowałem zetrzeć włókniną. W wynajmowanym mieszkaniu miałem starą gazową "wrozamet" i wystarczyło przetrzeć zmywakiem + ludwik, żeby była czysta, no ale nie była tak szpanerska.
  • Odpowiedz
@g00di: material jest ten sam co we wszystkich indukcjach na rynku. W modelu 4+1 da sie wylaczyc darmowy palnik. Ale sadza? Jaka znowu sadza? Nie da sie stworzyc sadzy przy 800 st. C, a zwlaszcza z gazu :) Daj znać w PW to przyślę serwisanta żeby rzucił okiem co jest grane :)
  • Odpowiedz
@BackToTheFuture: @g00di: pamiętaj że CIF jest silnie żrący + ma granulki które ścierają nawet wannę. Jeżeli używałeś zwykłego CIFa to każda płyta (bez względu na producenta) może się zetrzeć. Dlatego my polecamy CIF LEMON, który ma całkiem inną strukturę.

PS. Do końca roku będziemy mieli własną chemię dedykowaną
  • Odpowiedz