Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byłem na randce z dziewczyną z #tinder
Była to moja pierwsza randka w całym życiu wiec trochę się stresowałem ale chyba nie dałem sobie tego po sobie poznać. Rozmowa była tragedią. Prowadziłem monolog a dziewczyna czasem co dopowiedziała czasem rzuciła ,,no". Aby rozluźnić atmosferę zacząłem rzucać żarty które wcześniej wykułem. Chyba była zażenowana XD A raczej na pewno bo na koniec powiedziała ze z takim przegrywem nie chce się więcej spotykać. Ja powiedziałem jej że każda tak mówi a pózniej....


To był jedyny raz gdy się choć trochę uśmiechnęła.
lol
#tfwnogf #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #przegryw
  • 23
@CoGdzieJakKiedyPoco: No chyba śmieszkujesz troszkę z tym zabiciem się. Przez laski z tindera na dodatek. Ja nie wiem wykopki czemu Wy w ogóle siedzicie na tamtym portalu. Nigdy tego nie instalowałam i nie mam zamiaru, ale mam wrażenie po tych wszystkich wpisach z tagu #tinder, że tam siedzą same Karyny, laski "w sam raz na raz" i księżniczki, które i tak nie chcą związku. To jak Wy chcecie tam znaleźć
@Kressska: a gdzie indziej szukać dziewczyny? Pośród znajomych nie mam dziewczyny, znajomych mam mało a ci których mam też nie mają kobiet ani koleżanek? Podejście na ulicy odpada bo kobiety biorą cie za desperata. Chwilowo nie mam pracy więc tez trudno o jakieś kontakty. Pozostaje tinder itp który jest o tyle dobry ze obie strony pragną związku/seksu. Mimo ze jestem tak 6-7/10 ostatnio miałem kilkanaście sparowań. Wszystkie ładne dobrze się z
@CoGdzieJakKiedyPoco: Powiem Ci że ja w przeciągu trochę ponad pół roku byłem chyba na 15-20 randkach z różnymi dziewczynami. W końcu udało mi się zaruchać,a też już miałem chwile zwątpienia.
Dodam, że jestem bardzo przeciętny z wyglądu (jedna dziewczyna powiedziała mi to wprost jak zapytałem), rozmawiać praktycznie nie umiałem (nie tylko z dziewczynami), chociaż od chodzenia na tyle randek trochę chyba się w tym poprawiłem.
Teraz mam 22 lata, a jeszcze