Wpis z mikrobloga

Fabia Combi po raz ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sporo postów o niej było pod tagiem #carburator i ten można traktować jako zwieńczenie serii. Niektórzy marudzili, ale tłumaczyłem czemu jej tak dużo. Mam nadzieje ze nie przesadziłem i nie trafiłem u nikogo na czarnolisto.
Pełny test już jest na stronie i zachęcam do poczytania. Jest duża szansa, że wsród Mirków znajdzie się ktoś kto myśli o tym samochodzie bo jest niedrogi i praktyczny.
Fotka z sesji na Służewcu, jak widac, oprócz fabii załapał się jakiś skuter ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kawałek mojego różowego

Kilka minut czytania i oglądania: http://carburator.pl/skoda-fabia-combi-joy-test/

#motoryzacja #samochody #skoda
Pobierz macq2309 - Fabia Combi po raz ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Sporo postów o niej było pod tagie...
źródło: comment_BwCSF7AahqrBvVUhPbmE7Rp8IPC7E4RQ.jpg
  • 13
@macq2309: Jeszcze nic nie czytałem, jeszcze zbyt wiele nie przeglądałem ale powiedz gdzie mam podpisać żebyś dostawał na tej zasadzie ciekawsze fury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mój segment przyznam ale znam już twój warsztat więc popieram motzno!

BTW @michalkosecki ostatnio rzucił ciekawy inside news że powyżej 100k UU wydają fury do pełnych i nieskrępowanych testów. Widziałeś z pewnością jego misję z Volvo, ja tez z resztą
@Saeglopur: jesli twoj podpis da mi dostęp do garażu pełnego 911 i M4 to juz drukuję papiery (ʘʘ)

100k UU to nie jest sztywna granica. Ci co maja duże parki udostępniają samochody także mniejszym (najlepszym przykładem jest ta skoda) a u innych moze to byc jeszcze więcej, np 150 czy 200k UU
Bez wątpienia w branży są też tacy co patrzą ślepo na zasięg i są tacy
@macq2309: E tam, mailing nie musi być regularny :) W pierwszej kolejności zmień hosting, pewnie przepłacasz bo widzę że masz nazwa.pl - widzę bo sypie błędami 503 :D Gdy będzie ci się kończyć to np. w Zenbox przeniosą i zorganizują ci wszystko za darmo.
to 503 jest od wczoraj i jeszcze nie wiem o co chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@macq2309: Po prostu awarie i brak dostępności serwera. Norma w nazwa.pl

Moj różowy ma na zenboxie i narzeka na support


@macq2309: A to ciekawe, ja dotąd tylko w superlatywach mogę się o nich wypowiadać. Tzn były przypały ale to bardzo złożone sprawy.