Wpis z mikrobloga

Czołem Wykopowicze! Wiemy, że jest tutaj wielu fanów craftowego piwa, dlatego chcemy się przywitać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie przychodzimy z pustymi rękoma... Na dzień dobry, #rozdajo dla Was, a dokładniej mega wygodna poduszka, aby po degustowaniu odpocząć sobie, a do tego klasyczny shaker z logo Atak Chmielu.

Warunki rozdajo: + przy tym wpisie i polubienie nas na Facebooku: https://www.facebook.com/sklepzpiwem/
Losowanie mirkorandom w piątek około 20.00. Wysyłka na nasz kosz paczkomatem lub kurierem. Wszyscy biorą udział.

Coś o nas?
Jestesmy nowym sklepem z piwem rzemieślniczym i akcesoriami do warzenia piwa w #gdansk a konkretniej Zaspa. Mamy sporo polskiego piwa i zagranicznego. Praktycznie codziennie coś nowego, na Facebooku wszelkie aktualności, można płacić kartą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieścimy się na ul. Burzyńskiego 9, czynni jesteśmy od 12.00 do 20.00.

Pozwolimy sobie zawołać też ludzi spod tagów: #craftbeer #piwo #piwowarstwo #browarkoczkodan #browarhipster bo na dniach rusza nasz sklep internetowy!

sklepzpiwempl - Czołem Wykopowicze! Wiemy, że jest tutaj wielu fanów craftowego piwa,...

źródło: comment_5kOYjhQdjR5EgZmAnWUOgrdcwAtCeSJy.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@sklepzpiwempl: Gdy zobaczyłem sklepzpiwem.pl to byłem pewien, że wreszcie porządny sklep internetowy z kraftem.. Jaki jest sens dawać .pl w nazwie lokalnego sklepu podczas gdy nie macie nawet strony internetowej?
  • Odpowiedz