Wpis z mikrobloga

@CoGdzieJakKiedyPoco: Nie, chodzi o to, żeby różowy widział, że nie zaciągasz jej do pustego lasu. Chodzi o komfort - idzie pierwszty raz z facetem ktorego nei zna i nagle w odludne miejsce. Jeśli będzie czuc sie choc troche zagrozona to juz drugiej randki nei bedzie. ludzie = miejsce publiczne, teoretycznie bezpieczne.
  • Odpowiedz
@CoGdzieJakKiedyPoco: testuj powoli dotyk, najpierw tam tak wiesz, w rękę lekko, później jak coś opowiadasz to "zapomnij się" i ją złap za ramię z przejęciem, i obserwuj reakcje... póki nie zobaczysz w jej oczach dyskomfortu, możesz posuwać się dalej. Takie nagłe złapanie za talię bez wcześniejszego kontaktu fizycznego jest niepotrzebnym ryzykiem. :)
  • Odpowiedz
@CoGdzieJakKiedyPoco: nie no, nie tak jakbyś się przystawiał. Tylko np. gestykulujesz i tam wiesz, mówisz o czymś z przejęciem, opowiadasz fascynującą historię, lekko się zapowietrzasz i w porywie emocj "zapominasz", że mało się znacie i może nie wypada i tak naturalnie jakbyś z ziomkiem gadał ją łapiesz za ramię czy coś... przerysowałem sytuację żeby wyjaśnić o co mi chodzi. Ma być naturalnie, a nie zestresowany mirek który nie wie na
  • Odpowiedz
@Dijuna: Okej już wiem ze mi to nie wyjdzie naturalnie XD Zrobię tak jak napisałem na początku. Będę stosował politykę faktów dokonanych. Spytam się jej wprost czy wypada obejmować dziewczynę na pierwszej randce i zacznę ją obejmować. Myśle ze nie powinna stawiać oporu bo wyraziła mną zainteresowanie na tidnerze.
  • Odpowiedz
@Dijuna: To co do mnie piszesz to czarna magia XD Jak rozpocząć temat tych żarcików czy to naturalnie sie potoczy? Zawsze jak rozmawiałem z jakąś dziewczyną to największym problemem był brak konwersacji a jedynie monolog z mojej strony albo rzucone w powietrze ,,no" ,tak" ,,nie" z strony dziewczyny
  • Odpowiedz
@CoGdzieJakKiedyPoco: imo najłatwiej żartować i wtedy 'testować dotyk'. Moja dziewczyna (wtedy koleżanka) żartowała sobie ze mnie i chciała mnie 'pocieszyć' przytulając się na chwilkę, a została na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy się dowiedziałem, że się jej podobam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CoGdzieJakKiedyPoco: Widzę, że pierwsza randka się szykuje. Najważniejsze to abyś szedł z nastawieniem, że idziesz się dobrze bawić i przy okazji zdobyć doświadczenie. Podpowiedź ode mnie: jak ją zobaczysz to przywitaj się, a potem np. : jak stanie bokiem to powiedz jej, że ma paproch na sukience/bluzce i szybko go zdejmij i wyrzuć tak, aby się nie zorientowała, że to ściema. Zrób to naturalnie. Pomału idź brat ( ͡°
  • Odpowiedz
@CoGdzieJakKiedyPoco: w jakim miescie mieszkasz?
Widze ze szukasz rad "ksiazkowych", a takich nie ma... kobiete musisz wyczuc. Kazda jest inna, nie ma dobrej odpowiedzi na pytania ktore zadajesz. Podstawa to ich sluchac, tego co mowia przede wszystkim. Nie przerywac, nie zakazywac, a wrecz zachecac do mowienia. Im wiecej mowi, im dluzej sluchasz i wykazujesz zainteresowanie tym lepiej dla Ciebie i lepiej o Tobie pomysli. Zawsze... A cala reszta - powoli,
  • Odpowiedz