Wpis z mikrobloga

Gdy polska reprezentacja przegrała, to ja wam gratulowałam występu na mistrzostwach, gdy dziś przegrała francuska, to dostałam ok. 200-300 komentarzy, bardzo agresywnych i prześmiewczych.

To pokazuje, jacy są francuscy kibice, a jacy polscy. Dla nas liczy się sport i dobra zabawa.

Ja się bardzo cieszę z tych mistrzostw, bo doszliśmy bardzo daleko, pokonując wiele innych drużyn, często bardzo silnych, zabrakło trochę szczęścia, ale taki jest sport. Nie każdy może wygrać.

Gratuluję portugalskiej drużynie, gratuluję drużynie francuskiej i wszystkim prawdziwym kibicom, dla których w sporcie liczy się sport.

#mecz #euro2016 #pilkanozna #oswiadczenie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere: chyba coś pomyliłeś - Polacy czepiają się tylko emigrantów, których Merkel chce zafundować a nie ciężko pracujących ludzi..
  • Odpowiedz
@luki201: odważni biali angielscy patrioci czepiają się tylko nachodźców, których zafundowała im cholerna Unia Europejska otwieraniem rynków pracy.

Brexitu by nie było, gdyby Bruksela, i Tusk zgodzili się na zablokowanie nachodźtwa zarobkowego. Ale Wielki Patriota i Mąż Stanu Pan Donald Franciszek Tusk, wspólnie z panią Merkel stanęli w obronie Polaków.

ciężko uczciwie pracujący ludzie z Ukrainy, dzięki którym mamy tańsze budownictwo, opiekę nad dziećmi, gastronomię, usługi, nawet na wykopie byli
  • Odpowiedz
@spere: Ja osobiście pracuje z Ukraincami i nie znam nikogo kto się ich czepia. Każdy ma to samo zdanie - zastępują tych co wyjechali. Debile zawsze się znajdą w UK czy w Polsce czy w innych krajach, którym zawsze coś będzie nie pasować..
  • Odpowiedz
dzielę się swoją wiedzą z innymi.


@NadiaFrance: To nie jest zbyt efektywny sposób. Załóż sobie bloga albo channel na yt jeśli czujesz taką misję i masz coś do przekazania. Po ilości minusów powinnaś wywnioskować że nie masz tutaj chętnych czytelników. 3/4 wykopków nawet powątpiewa czy w ogóle mieszkasz we Francji czy jesteś jakimś bardzo zaangażowanym trollem.
  • Odpowiedz