Wpis z mikrobloga

Gdy polska reprezentacja przegrała, to ja wam gratulowałam występu na mistrzostwach, gdy dziś przegrała francuska, to dostałam ok. 200-300 komentarzy, bardzo agresywnych i prześmiewczych.

To pokazuje, jacy są francuscy kibice, a jacy polscy. Dla nas liczy się sport i dobra zabawa.

Ja się bardzo cieszę z tych mistrzostw, bo doszliśmy bardzo daleko, pokonując wiele innych drużyn, często bardzo silnych, zabrakło trochę szczęścia, ale taki jest sport. Nie każdy może wygrać.

Gratuluję portugalskiej drużynie, gratuluję drużynie francuskiej i wszystkim prawdziwym kibicom, dla których w sporcie liczy się sport.

#mecz #euro2016 #pilkanozna #oswiadczenie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdy dziś przegrała francuska, to dostałam ok. 200-300 komentarzy, bardzo agresywnych i prześmiewczych


@NadiaFrance: Ehhh, właśnie najgorsze są takie komentarze, bo bardzo często nie ma sensu ich zgłaszać do moderacji, bo wydają się bardzo zwyczajne i mode by odrzucił zgłoszenie, a tak naprawdę są bardziej niemiłe niż jakieś typowe obrażanie.
Nawet jeśli ktoś ma Cię za trolla albo niepoważną osobę to nie sprawia to, że wolno mu pisać niemiłe rzeczy.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: ja wcale nie napisałem nic obraźliwego, wulgarnego albo agresywnego, a post został skasowany.

gdybyś Ty była niemiła, wulgarna itp. no ale nie jesteś.


@PyraPrzeznaczenia: jest jeszcze gorzej, wulgarność można przeboleć ale szowinizm i fanatyzm bijący z postów tego trolla już nie
  • Odpowiedz
@stannis: Najwyraźniej post nie spodobał się Nadii i go skasowała. Sama często kasuję komentarze i nie rozumiem bólu d--y. Skoro na wykopie jest możliwość kasowania komentarzy innych pod swoimi wpisami to znaczy, że można je kasować i to nadal nie jest powód do czegokolwiek.

Ja Nadię uważam za miłą osobę. W niektórych sprawach się z nią nie zgadzam, w niektórych nawet bardzobardzobardzo, ale nadal nic z tego nie wynika.

Jeśli
P.....a - @stannis: Najwyraźniej post nie spodobał się Nadii i go skasowała. Sama czę...

źródło: comment_z1HWM6ZV92bKSadbwsM04G4IBSGlUkX9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stannis: O kurcze, widzę, że nie popuścisz w internetowej walce xD pic rel
mi też coś skomentujesz? komć4komć zapraszam

Nawet jeśli Nadia to stary, spocony Janusz, który właśnie je chleb ze smalcem i popija mocną herbatą, która skapuje mu z wąsów na podkoszulek nieprany od 2 tygodni to nie znaczy, że wobec niej można być bardziej złym człowiekiem niż wobec kogokolwiek innego.
Teraz częściowo bronię jej, bo to jej wpis.
P.....a - @stannis: O kurcze, widzę, że nie popuścisz w internetowej walce xD pic rel...

źródło: comment_j4vt1FxrXSYge1wRQ3cOTIXqzTyAQayC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bardziej złym człowiekiem niż wobec kogokolwiek innego.


@PyraPrzeznaczenia: koleś trolluje i gada bzdury specjalnie (bo nie można być takim kimś naprawdę), a Ty robisz z niego męczennika i przeglądasz profile innych osób żeby go bronić. A myślałem, że moje życie jest do d--y.
  • Odpowiedz
@stannis: koleś trolluje i gada bzdury specjalnie, a Ciebie boli dupka :)
w takim razie cel trolla został osiągnięty
1:0 dla Nadii

przeglądasz profile innych osób żeby go bronić

bredzisz, nigdzie nie napisałam, że tak robię
  • Odpowiedz
@stannis: A to wejście na czyjś profil jest jakieś dziwne?
Przecież żeby zrobić ten screen nie musiałam niczego uporczywie szukać, to była Twoja ostatnia aktywność. Wytknęłam Ci Twoje dziwne zachowanie. To nie jest smutne. Trochę smutne jest jedynie to, że tracę czas na upartych ludzi z internetu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@stannis: Wspominasz o "poziomie" i obrażasz kogoś nazywając go trollem i szowinistą. xD
Pisałam juz wyżej:
Nawet jeśli Nadia to stary, spocony Janusz, który właśnie je chleb ze smalcem i popija mocną herbatą, która skapuje mu z wąsów na podkoszulek nieprany od 2 tygodni to nie znaczy, że wobec niej można być bardziej złym człowiekiem niż wobec kogokolwiek innego.
Ładnej kobiety pewnie nie masz chęci obrażać, więc nie obrażaj też nikogo, kto w Twoich oczach jest gorszy.
W rozmowie z ludźmi zastanów się czy danego zwrotu użyłbyś przy własnej
  • Odpowiedz