Wpis z mikrobloga

@Fenol:

Gościu sobie w pociagu piwo otworzył, a na wykopie gównoburza :D skąd Wy sie bierzecie śmieszne istotki?
Nie awanturuje sie, nie zawraca nikomu dupy.....siedzi sobie i poprostu pije piwo.

"olaboga...ale tam jest alkohol" - no I? nie otworzył flaszki i nie wali z gwinta, tylko popija piwko

Weźcie Wy sie ludzie przestańcie #!$%@? do calego otoczenia lecząc swoje kompleksy

Tak poza tym to w pociągu sie zajebiscie pije piwko....i wie
@szybciutki zabłysłeś pajacu
Pff... nie no alkohol w podróży musi być, #!$%@? biedę. Tylko frajerzy nie piją w pociągu. O GURWA PAN KONDUKTOR IDZIE, ALE PSZYPAL. CHOWAJ SZYPKO!!! Śmiać mi się chce z tych dzieci w śmiesznych "czapeczkach" i z Ciebie tez. Piecze dupa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szybciutki:

nie no alkohol w podróży musi być


No właśnie nikt nie pisze, że musi. Standardowo w tego typu dyskusji padają hasła: "musisz się napić", "nie możesz się powstrzymać", "nie umiesz skończyć na jednym". To chyba właśnie autorzy tych słów mają jakiś problem ze sobą, skoro wszędzie widzą jakiś przymus. Nie biorą w ogóle pod uwagę faktu, że ktoś sobie akurat pije piwo, bo chce i może, a nie, #!$%@?,
@M4ks: Musisz być #!$%@? smutnym #!$%@?, że uciekasz się do argumentów ad personam, kiedy tylko ktoś wytknie Ci #!$%@? kocopołów. Virgin, Transpennine czy Scotrail, wszystkie mają stosunkowo podobną politykę dotyczącą spożywania alkoholu w pociągach, dalej się nie orientuję, bo nie jeżdżę zbyt często.

Tak czytam Twoje posty - założę się że masz mnóstwo znajomych i fajną dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na pewno jesteś ciekawym człowiekiem do
@BratJuzew no nie no o 9 rano to normalne że się pije w pociągu piwo. Normalne bo oni chcą. Nie muszą. CHCĄ I MOGĄ. no i tu Twoja wypowiedź jest #!$%@?. Bo: nie mogą właśnie w pociągu pić alkoholu, to po pierwsze. Po drugie: "chcą" to też określenie alkohloika "chcę to piję, nie muszę ale chcę". A po za tym przeszkadza to ludziom w koło i mi też. Takie dzieciaczki nie potrafią